Скадовське бюро правової допомоги інформує (з 01.01.2018 по 29.12.2018)

З 01.01.2018 року по 29.12.2018 року працівниками Скадовського бюро правової допомоги прийнято 547 звернень громадян, в тому числі 101 письмових  звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги.   За результатами розгляду яких видано 66 доручень про призначення адвоката за рахунок держави та 35 наказів про складання процесуальних документів та представництва інтересів у суді працівниками бюро правової допомоги.

Нагадуємо, що мешканцям м.Скадовська та Скадовського району Бюро надає наступні види правових послуг:

– правові консультації та роз᾽яснення;

– допомога у складанні заяв, скарг та інших документів правового характеру;

– складання процесуальних документів – позовних заяв, заперечень тощо;

– представництво інтересів та допомогу в отриманні доступу до безоплатної  вторинної правової допомоги.

Звертаємо увагу, що право на адвоката за рахунок держави мають соціально вразливі категорії людей, перелік яких визначено у статті 14 Закону України   «Про безоплатну правову допомогу»: громадяни, дохід яких не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму; інваліди, які отримують пенсію менше двох прожиткових мінімумів; діти; діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; учасники бойових дій; внутрішньо переміщені особи та громадяни України, які звернулися із заявою про взяття їх на облік як внутрішньо переміщених осіб; інші.

Ми працюємо за адресою: м.Скадовськ, вул. Сергіївська, 4 (з двору приміщення районо).

Режим роботи : пн.-пт 8.00-17.00, сб-нд –вихідні дні,

Телефони : 5-46-21. При собі  потрібно мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу.

Звертайтеся! Будемо раді допомогти!!!