Свято для жінок Лазурного

06 березня 2020 року в КЗ «Лазурненський СБК» відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню.

Чудовим сюрпризом стало вітання чоловіків селищної ради: заступника селищного голови Олексія Марченка, юриста Артура Тадевосяна, землевпорядника Павла Дудника та селищного голови Сергія Бєліка, які привітали жінок віршами та вручили квіти всім жінкам, які були у залі (100 жінок).

В концерті прийняли участь аматори Будинку культури: народний вокальний ансамбль «Вербиченька», народний фольклорний ансамбль «Бабусі», квартет «Порада», керівник Валентина Демчук, танцювальний колектив «Ритми», керівник Юрій Калінчев, драмгурток продемонстрував дві сценки: «Стецькові женихання» та «Ніч яка місячна», керівник Олена Пісоцька. Група «Неперевершені», керівник Світлана Кравченко, солісти-вокалісти Олександр Савенко, Світлана Кравченко, Тамара Лєпілова та Єва Анісяєва — подарували усім жінкам пісні.

Сподобався усім дует учнів 1 класу у складі Каті Данилко та Назара Вітушко з піснею «А ты меня любишь». Незабутні приємні враження залишились після виступу учнів 2 класу із мамами – вони показали танець «Мама – мій найкращий друг», керівник Марія Загайко.

У концерті прийняли участь учні музичної школи під керівництвом Олени Дригваль. Олена Грищук прочитала вірш «Кобзаревими шляхами», присвячений пам`яті про Т.Г.Шевченка. У залі присутні були вчителі, вихователі дитячого садка, пенсіонери і висловили слова подяки усім аматорам та керівникам, організаторам свята.