Свято для жінок Лазурного

06 березня 2020 року в КЗ «Лазурненський СБК» відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису    Фото без опису               Чудовим сюрпризом стало вітання чоловіків селищної ради: заступника селищного голови Олексія Марченка, юриста Артура Тадевосяна, землевпорядника Павла Дудника та селищного голови Сергія Бєліка, які привітали жінок віршами та вручили квіти всім жінкам, які були у залі (100 жінок).

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису    Фото без опису

В концерті прийняли участь аматори Будинку культури: народний вокальний ансамбль «Вербиченька», народний фольклорний ансамбль «Бабусі», квартет «Порада», керівник Валентина Демчук, танцювальний колектив «Ритми», керівник Юрій Калінчев, драмгурток продемонстрував дві сценки: «Стецькові женихання» та «Ніч яка місячна», керівник Олена Пісоцька. Група «Неперевершені», керівник Світлана Кравченко, солісти-вокалісти Олександр Савенко, Світлана Кравченко, Тамара Лєпілова та Єва Анісяєва — подарували усім жінкам пісні.

Фото без опису    Фото без опису               Сподобався усім дует учнів 1 класу у складі Каті Данилко та Назара Вітушко з піснею «А ты меня любишь». Незабутні приємні враження залишились після виступу учнів 2 класу із мамами – вони показали танець «Мама – мій найкращий друг», керівник Марія Загайко.

У концерті прийняли участь учні музичної школи під керівництвом Олени Дригваль. Олена Грищук прочитала вірш «Кобзаревими шляхами», присвячений пам`яті про Т.Г.Шевченка. У залі присутні були вчителі, вихователі дитячого садка, пенсіонери і висловили слова подяки усім аматорам та керівникам, організаторам свята.