Добро, поєднане з Волею!

Напередодні Дня українського добровольця у центральній бібліотеці для дорослих КЗ «Скадовська ЦБС», спільно з районним будинком культури ім. Шевченка проведено урочистий захід.

Самі почесні місця було відведено нашим захисникам – мужнім, сильним, хоробрим, відважним, непереможним нездоланним  військовим ЗСУ, серед яких і ті, хто прийшов на службу з добровольчих формувань.

Присутні переглянули кадри, що розповідають про історію створення 1-го батальйону оперативного призначення резервістів імені Героя України генерала Сергія Кульчицького та схиливши голови перед світлою пам’яттю усіх полеглих героїв вшанували їх хвилиною мовчання.

Ми ніколи не забудемо подвигу добровольців, бо перші – завжди найвідважніші.

Очільники органів  виконавчої влади та місцевого самоврядування району та міста вручили грамоти та  цінні подарунки тим, хто пройшов «пекло війни». Саме завдяки їхній мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму вдалося зупинити російського агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу та озброїти армію.

Також, бібліотекарем було презентовано видання «Добровольчі батальони» групи експертів і журналістів. Це хроніка історії руху і водночас роздуми над його природою. Чи вистояла б Україна без мужності добровольчих батальйонів? У чому сутність руху добробатів – і де його витоки? Якою була роль добровольців під час найважливіших етапів битви України проти гібридного агресора? На всі ці питання можна знайти відповіді  на сторінках книги, до створення якої долучились  безпосередні учасники подій, політики, військові, громадські діячі та волонтери.

Насамкінець, соліст Широківського будинку культури Олександр Бугаєнко подарував всім патріотичну пісню, доторкнувшись до серця кожного присутнього.

Завершилась зустріч неформальним спілкуванням у форматі «круглого столу».