Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Протокол засідання Громадської ради при районній державній адміністрації від 31 січня 2019 року

Протокол

засідання Громадської ради при

районній державній адміністрації

 

м.Скадовськ                                                                                                                             «31»  січня 2019 р.

                                                                                                                                                    16.00

                                                        

Присутні: 14 осіб

Відсутні:  4 особи  по поважній причині

 

Запрошені:

1.Павленко Сергій Миколайович – перший заступник голови Скадовської районної державної адміністрації

Відкрила  збори  Бартчук І.Д., голова Громадської ради  яка представила  запрошених, озвучила тему засідання: «Підсумки роботи комітетів Громадської ради при районній державній адміністрації за 2018 рік» та оголосила порядок денний:

  1. Звіт роботи комітету з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення при Громадській раді за 2018 рік.
  2. Звіт роботи комітету з питань освіти, культури, туризму, духовності, молоді та спорту при Громадській раді за 2018 рік.
  3. Звіт роботи комітету з питань регіонального розвитку, місцевого самоврядування та житлово-комунального господарства при Громадській раді за 2018 рік.
  4. Звіт роботи комітету з питань агропромислового комплексу, екології та природних ресурсів при Громадській раді за 2018 рік.
  5. Звіт роботи комітету з питань патріотичного виховання молоді, громадської безпеки, охорони та військово-патріотичної підготовки населення при Громадській раді за 2018 рік.

По першому питанню виступив Грець Валерій Григорович – голова комітету з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення ( звіт додається)

Валерій Григорович подякував Безердян Л.В. та Яровенку Г.О. за плідну співпрацю та підтримку.

У обговоренні взяли участь:

 Кальченко Т.І., яка доповнила звіт, подякувала усім членам Громадської ради за плідну роботу, особиста подяка голові Громадської ради Бартчук Ірині Дмитрівні за її наполегливість та дієвість, завдяки якій до нас прислуховувались.

Безердян Л.В., доповнила і прозвітувала про роботу Громадської організації ветеранів України ( звіт додається).

Людмила Василівна вважає роботу ГР задовільною.

По другому питанню виступила Повжик Олена Іллівна – голова комітету з питань освіти, культури, туризму, духовності, молоді та спорту      (звіт додається)

У обговоренні взяли участь:

 Кальченко Т.І., запитала, «чи є в Скадовському районі соціальний гуртожиток?»

Павленко С. М., «на жаль соціального житла в районі немає, але для дітей-сиріт житло передбачено ( згідно програми)

Повжик О.І.: «Чи планується житло для ВПО? Чи залучаються на ці потреби грантові кошти?»

Павленко С. М., « Будівництво у районні відсутнє, останній будинок було побудовано 4-5 років  тому. Стосовно грантових програм по ВПО до РДА інформацій не надходило. Всі, ВПО,  хто хотів скористатися пільгами стали на облік. Діти цієї категорії забезпечені садками, школами. Незадоволених з цього питання не було. Стосовно житла, коштів  на придбання житла для ВПО у бюджеті немає.

Ковтун Л.В., Ємельянов В.К., Бех Д.В.,- члени цього комітету, доповнили звіт проробленою роботою своїх громадських організацій.

По третьому питанню звітувала  Пономаренко Валентина Василівна – голова комітету з питань регіонального розвитку, місцевого самоврядування та житлово-комунального господарства (звіт додається)

Валентина Василівна також подякувала усім за роботу, але вважає прикрим те, що протягом останніх років роботи Громадської ради вони так і не отримали приміщення Громадської приймальні. Також наголосила, що можливо мінус у роботі ГР є у тому що на території не створено жодної ОТГ (можливо не донесли до громади , можливо недопрацювали). Наостанок побажала до нового складу Громадської ради більше залучити молоді.

У обговоренні взяли участь:

Павленко С.М.: «Стосовно приміщення, то РДА ніколи не відмовляла Громадській раді з приводу використання зали для селекторної наради, приміщення зали засідань РДА»

По четвертому питанню виступила  Буланова Ірина Михайлівна – голова комітету екології та природних ресурсів (звіт додається)

У обговоренні взяли участь:

Брицун В.М., Шешина Н.В., які вкотре звернули увагу  всіх присутніх на питання стосовно амброзії. В період серпень - вересень велика кількість людей страждає на алергію від цієї рослини.

Павленко С.М.: « на органи місцевого самоврядування направлено листи, щодо боротьби з цією рослиною. Навіть було виділено кошти 70 тис. грн.. Але треба спробувати скошувати, або використовувати гербіциди»

Шешина Н.В., для боротьби з рослиною потрібно скошувати щонайменше 3-4 рази за рік. Наталія Валеріївна внесла пропозицію направити лист до міської ради і ініціювати проведення круглого столу з приводу боротьби з амброзією.

По п'ятому питанню (звіт комітету з питань патріотичного виховання молоді, громадської безпеки, охорони та військово-патріотичної підготовки додається)

Закриваючи  збори , голова Громадської  ради  Бартчук І.Д., подякувала усім присутнім членам Громадської ради за роботу, заступнику голови районної державної адміністрації Павленко Сергію Миколайовичу за підтримку і побажала усім миру, злагоди, терпіння, поваги один до одного та успіхів у роботі на благо громади.

Павленко С.М., також подякував Громадську раду за роботу, та наголосив на тому, що ГР – орган дієвий, справжній. Звіт не на папері, а реальний, який охоплює усі аспекти життя громади, за звітний період багато було зроблено, тому   вважає роботу Громадської ради  відмінною.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора