Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Університет третього віку продовжує свою роботу

Вже традиційно, спраглих до знань та освоєння нових навичок і компетенцій людей поважного віку у м. Скадовську збирає Університет третього віку. Координатори, викладачі - волонтери продовжують організовувати навчально-пізнавальні, інформативні заходи для слухачів університету.

Цього разу, з метою підвищення загального рівня правової культури і набуття громадянами необхідного рівня правових знань, у співпраці з  представниками Скадовського бюро правової допомоги, в читальній залі районної бібліотеки 06 вересня 2019 року проведено тренінг «Закон і ми». У ході заходу заступник начальника відділу Скадовського бюро правової допомоги – Шара Інна Юріївна більш детально розповіла слухачам про договір довічного утримання та відповіла на їх запитання. По закінченню заходу переглянуто відео-ролик «Права людини» та надано інформаційні брошури «Правова допомога, що гарантується державою».

Таке навчання літніх людей спрямоване, насамперед, на підвищення рівня їхньої функціональної грамотності, а також соціальної комфортності та компетентності в сучасному житті. Як зауважила «студентка» - Ніна Григорівна Пряхіна, ми -  слухачі Університету третього віку навряд чи станемо професійними психологами чи юристами, але зможемо отримати базовий рівень знань.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора