Творчі звіти Скадовського району розпочато!

14 лютого 2020 року розпочався марафон звітних концертів творчих колективів клубних закладів Скадовського району. Розпочали його аматори Шевченківського сільського будинку культури (директор Світлана Баранюк) та Петрівського сільського клубу (завідувач Жанна Середняк). На початку заходу культпрацівники привітали членів оглядової комісії: заступницю голови Скадовської райдержадміністрації Валентину Головату, начальницю відділу освіти, культури, молоді та спорту Скадовської РДА Аллу Кишкіну та заступників директора Скадовського районного будинку культури Ірину Безтравну та Олену Биченко — запашним короваєм.

В глядацькій залі Шевченківського СБК була представлена виставка робіт вишивальниці Валентини Загородько.

В 12 номерах програми концерту під назвою «З Україною в серці» прийняло участь понад 30 учасників. Колоритну, змістовну програму концерту підтримали глядачі бурхливими оплесками. Переважно домінував вокальний жанр.

Концерт став підведенням підсумків згуртованої роботи учасників художньої самодіяльності та культпрацівників, особливо керівника художнього Олександра Коки та директора Шевченківського СБК Світлани Баранюк. На заході був присутній голова шевченківської сільської ради.

А о 18.30 годині того ж дня в теплій затишній залі звітувала творча родина аматорів Широківського сільського будинку культури (директор Микола Гребенюк). В насиченому і різножанровому прийняло участь понад 40 аматорів села Широке.

Під час заходу свої кращі напрацювання представив вокальний гурт «Гарячі серця», вокальний ансамбль «Джерельце» (кер. Олександр Бугаєнко), жіночий ансамбль народної пісні «Горлиця» (кер. Олександр Бугаєнко), хореографічні колективи «Дівочі викрутаси», «Живчики» та «Юні танцюристи» (кер. Дарина Ходос), солісти-вокалісти голова сільської ради Ігор Куліш, Олексій Салюк, Олександр та Людмила Бугаєнки, Анастасія Краєвська, Дарина Ходос, Катерина Гребенюк. Театральний жанр представили в двох мініатюрах (кер. Микола Гребенюк).

Власні доробки  представили майстри  народно-прикладної творчості села Широке в фойє будинку культури.

Майстерність яскраво костюмованих творчих колективів Широківського СБК, професійно вистроєна програма концерту «Перли кохання» – вдало відобразила вокальний, театральний та хореографічний жанри, показала професійну роботу режисерів та тісну співпрацю культпрацівників закладу з органами місцевого самоврядування.

По закінченню звітних концертів Шевченківського та Широківського СБК до громад сіл з теплими словами вдячності звернулася голова оглядової комісії Валентина Головата, заступниця голови Скадовської райдержадміністрації.