Про відзначення Міжнародного Дня ветерана

З приходом золотої пори в світі відзначається день осені життя – Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні з 2004 року, ще й день ветерана. Святкування Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана вже стало доброю традицією в Скадовському районі.

На Скадовщині проживають 3211 ветеранів праці. З метою вивчення стану їх соціального забезпечення, спеціалістами територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), обстежено їх матеріально-побутові умови проживання. При обстеженні проведено роз’яснювальну роботу щодо соціального захисту та пенсійного забезпечення, пільг та субсидій. В результаті проведеної роботи з початку 2018 року виявлено 436 осіб, яким надано допомогу на суму 449,7 тис. грн., у тому числі за рахунок позабюджетних коштів – 184,9 тис. грн, місцевих бюджетів –  264,8 тис. грн, з них 62 громадянам надавалася допомога для придбання ліків на загальну суму 93,7 тис. грн. На обслуговуванні у відділеннях територіального центру перебуває 1460 осіб, з них соціальні послуги догляду вдома постійно отримують 260 осіб.

З нагоди Дня ветерана 01 жовтня 2018 року проведено зустріч ветеранів з керівниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представниками громадських організацій, трудових колективів за участю ветеранських ансамблів «Радість», «Берегиня», працівників комунального закладу «Скадовського районного будинку культури ім. Шевченка». Очільники влади привітали ветеранів зі святом та нагородили Почесними грамотами за багаторічну сумлінну працю, відданість справі, відповідальність, активну громадську позицію 9 ветеранів-активістів. Зі свого боку учасники зустрічі були зворушені такою увагою до них та подякували за можливість поспілкуватися за чашкою чаю зі солодощами, та приємно проведений час у колі своїх ровесників.

Це свято стало прекрасною нагодою ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей, а також ще раз висловити глибоку вдячність і пошану старшому поколінню за чиїма плечима пройдені  нелегкі життєві дороги.