Свято людей з життєвим досвідом

Другий місяць осені в Україні починається з особливої дати – Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку. Це свято і день тих людей, які є найбільш досвідчені, найстарші, які мають найбільший життєвий досвід.

З нагоди цього свята, 01 жовтня 2018 року в затишній залі пансіонату «Південний» відбувся святковий концерт.

Урочистості розпочали вітальними словами голови ради ветеранів Людмили Безердян, голови Скадовської районної ради Олега Старенького, заступника голови районної державної адміністрації Надії Сєркової та секретаря міської ради Олега Сокольчука, – які висловили щиру повагу ветеранам праці, глибоку вдячність за важливий внесок у розбудову нашої держави та району. На урочистостях були вручені грамоти та цінні подарунки, квіти.

Учасники свята із задоволенням подивилися концерт, подарований Скадовським районним будинком культури. Свою творчість дарували: заслужений діяч естрадного мистецтва Ольга Миронець, народний ансамбль народної пісні «Радість» (кер. Любов Фабрикова), народний вокальний ансамбль «Лебідка» (кер. Валентина Долгополова), вокальний ансамбль «Берегиня» (кер. Римма Стебловська) та народний вокальний квартет «Калини цвіт» (кер. Анатолій Токарчук, Михайлівського СБК).

Цього ж дня в Лазурненському СБК відбувся вогник-концерт з нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня Ветерана «Серце забуте обігрійте добром».

На свято прийшли ветерани праці та люди похилого віку. З вітальними словами до присутніх у залі звернулись селищний голова Бєлік Сергій Якович, працівник соціальної служби Демедюк Наталія Володимирівна, голова ради ветеранів Москалюк Надія Антонівна та працівник селищної ради з соціальних питань Романова Наталія Петрівна, яка ще й заспівала пісні «Україна-вишиванка» і «Музика рідного дому».

Нескінченними оплесками вітали народні аматорські колективи, які очолює Валентина Демчук, це народний вокальний ансамбль «Вербиченька», народний фольклорний ансамбль «Бабусі», квартет «Порада» та тріо «Калинонька». Солісти Тамара Лєпілова та Олександр Савенко своїм співом зачарували усіх присутніх. Із задоволенням подивились танцювальні дитячі колективи – «Ритми», керівник Юрій Калінчев та «Грація», керівник Володимир Пугачов.

У другій частині свята було частування варениками та солодощами. І все це супроводжувалося іграми, конкурсами з танцями, де усі отримали призи-подарунки. З вітаннями на адресу вчителів до дня Вчителя звернулась директор КЗ «Лазурненський СБК» Валентина Демчук і вручила присутнім вчителям на заслуженому відпочинку подарунки від селищного голови та депутатського корпусу. Усіх іменинників, які народилися у жовтні, кому за 70 років привітала голова ради ветеранів Надія Москалюк і вручила подарунок Марині Горловій, яка народилась 1 жовтня 1945 року. І на адресу усіх іменинників вокальний ансамбль «Вербиченька» подарував пісню «День народження» Павла Зіброва.

А фіналом свята було дефіле бабусь «Я самая, самая….», в якому прийняли участь 6 учасниць фольклорного ансамблю «Бабусі». Вони були одягнені в сукні сучасні, модні і стильні. Усім учасницям вручені подарунки від селищного голови та святковий торт. Ведучими програми були Надія Антошкіна та Надія Москалюк.