Проведено семінар з питань започаткування власної справи

Найбільш динамічним елементом структури ринкової економіки, що постійно змінюється, є мале підприємництво. Позитивні результати розвитку малого підприємництва свідчать про те, що воно є одним із засобів усунення диспропорцій на окремих товарних ринках, створення додаткових робочих місць і скорочення безробіття, активізації інноваційних процесів, розвитку конкуренції, швидкого насичення ринку товарами та послугами.

Залучення безробітних до організації підприємницької діяльності – одна з активних форм підтримки безробітних, яка здійснюється державною службою зайнятості у разі відсутності на ринку праці підходящої роботи.

«Генеруй бізнес ідею та розпочни свій бізнес» – такий інформаційний семінар для безробітних громадян, які мають намір започаткувати власну справу, був проведений           18 лютого у Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості. На заході було розглянуто поняття підприємницької діяльності та бізнес-ідеї, перспективні можливості розвитку підприємництва в регіоні, планування підприємницької діяльності, правові засади ведення бізнесу, питання оподаткування та використання найманої праці. Надано детальну інформацію про послуги служби зайнятості, що надаються на всіх етапах започаткування власного бізнесу, про можливості проходження профнавчання за направленням служби зайнятості, зокрема за професіями, що сприяють самозайнятості, а також на короткотермінових курсах з організації підприємницької діяльності.

Увагу було акцентовано на тому, що для успішного бізнесу важливо розвиватися в напрямках діяльності, які є пріоритетними для місцевого ринку. Учасників було ознайомлено з найкращими прикладами провадження підприємницької діяльності колишніми безробітними, які організували власну справу за сприяння Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості.

Цікавим виявилось безпосереднє спілкування з безробітними, під час якого присутні згодилися з тим, що у кожної людини є свої можливості та потенціал, найголовніше дати їм можливість розкритися та реалізуватися.

Мати успішний бізнес у наш час означає обрати перспективний вид діяльності, визначити правильну стратегію розвитку, бути рішучим, наполегливим та цілеспрямованим, знайти відповідь на питання: «Що я повинен зробити сьогодні, щоб завтра досягти успіху?»