Вражень вистачить надовго!

Не дивлячись, що вже осіння пора — для деяких дітей канікули трохи продовжилися…

10 та 17 вересня 2018 року на базі відпочинку «Таврія», де відпочивають та навчаються діти з районів Херсонської області, розташованих поруч з постраждалим від екологічної катастрофи Армянськом,— учасники художньої самодіяльності Скадовського районного будинку культури подарували хвилини гарного настрою та незабутні враження від концерту.

Художні номери у виконанні солістів-вокалістів вокальної студії (кер. Юрій Саранча) та народної вокальної естрадної студії «Всі разом» (кер. Юрій Луканов), народного колективу спортивного бального танцю «Каравела» (кер. Наталія Уварова та Володимир Шаронов), театру-танцю «Драйв» (кер. Валентина Хмара) — зривали бурхливі оплески та вигуки «браво»!