У Херсоні відбувся І Форум Громадських рад Херсонщини

Фото без опису    Фото без опису

30 травня 2019 року в приміщені Херсонської обласної державної адміністрації відбувся І Форум Громадських рад Херсонщини. Метою даного заходу стала консолідація Громадських рад при обласній та районних державних адміністраціях Херсонської області щодо співпраці між собою та органами влади; обговорення нагальних питань та пошуки шляхів їх розв'язання; обмін досвідом членів Громадських рад області.

Форум відкрила голова Громадської ради при Херсонській облдержадміністрації Ірина Зоря.

В І частині заходу були представлені презентації діяльності Громадських рад та підписання Меморандуму про співпрацю. В ІІ частині створили координаційний комітет, головою обрано Ірину Зорю та секретаря Ірину Бартчук.

Наприкінці заходу Ірина Зоря подякувала всім присутнім за участь у Форумі, активну громадянську позицію членів Громадських рад області, закликала до подальшої співпраці направленої на розвиток громад та взаємодії з усіма гілками влади задля успіху нашої області.