Меморандум про співпрацю в дії

Між Скадовською та Самбірською районними державними адміністраціями укладено меморандум про співпрацю, у тому числі з питань туризму, культури, молоді та спорту, освіти.

Саме в рамках цього  меморандуму з 9 по 15 липня   у Селі Сприня Самбірського району на території спортивно-туристичного оздоровчого комплексу «Прикарпаття» імені Кирила Осьмака проводилась  V  військово-спортивна патріотична  гра  «Ігри Нескорених». Херсонську область та Скадовський  район   представляв Рій «Сіроманці» Олександрівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Організатори  гри   радо зустріли  дев`ять команд з Львівщини, Херсонщини, Луганщини, Донеччини та Полтавщини.

Протягом  тижня діти разом із керівниками прожили незабутні та яскраві моменти єднання, співпереживання, спортивного азарту, радість перемог і сум прощання з новими друзями. Здобувачі освіти мали чудову нагоду випробувати власні сили та витривалість, збираючись на  гору Діл повстанським історичним маршрутом,  де у 1944 році діяла підстаршинська школа УПА, а минулого року відкрито найвищу в Європі дерев’яну Вежу Пам’яті. Також  відвідали  три  військові частини, які дислокуються на Самбірщині: інженерів-саперів, інженерів-хіміків та військових льотчиків. Відбулася   презентація волонтерського фотопроекту «Якби не війна» та демонстрація фільму «Кіборги».

З великим задоволенням  учасники виборювали  перемоги в таких змаганнях:  стрільба, повстанський біатлон, перетягування линви, розпалювання багаття, перегони, гирьовий спорт, армреслінг, відун, повстанська пісня.

У змаганнях із стрільби учасники рою «Сіроманці» посіли призові місця. Серед юнаків -  І місце Югай Володимир, а серед дівчаток - ІІІ місце Січна Віолетта. Стали призерами у творчому конкурсі із музичною композицією «Герої не вмирають».

Команда «Сіроманці» радо чекає на нові зустрічі в наступному році в  с. Сприня на VI військово-патріотичній грі «Ігри Нескорених».