День перемоги у серцях нащадків буде вічно жити

09 травня 2019 року на центральній площі міста відбувся мітинг,  присвячений 74-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Державний прапор України урочисто підняли військовослужбовці.

До усіх присутніх з урочистою промовою звернулися: головуючий мітингу секретар міської ради Олег Сокольчук, голова Скадовської районної державної адміністрації Віктор Турик, військовий комісар Скадовського районного комісаріату підполковник Віталі Власиневич, учасник АТО Андрій Марчук та голова ради ветеранів Людмила Безердян.

На мітингу виступили творчі колективи Скадовського районного будинку культури: заслужений працівник культури України Анатолій Волошин, народний колектив спортивного бального танцю
«Каравела» (кер. Наталія Уварова та Володимир Шаронов), народний хореографічний колектив «Провінційний балет» (кер. Наталія Шептухіна), народний ансамбль народної пісні «Радість» (кер. Любов Фабрикова) та театр танцю «Драйв» (кер. Валентина Хмара).

По закінченні мітингу вшанували безсмертний подвиг загиблих   у Другій світовій війні покладанням квітів до Обеліску воїнам-скадовчанам і Пам’ятного  каменя  визволителям нашого міста – воїнам  88-го гвардійського стрілецького полку 33-ї гвардійської дивізії 4-го Українського фронту. Цього ж дня  відбулися церемонії покладання квітів до Братських могил воїнам Другої світової війни на міському кладовищі, до Пам’ятника радянським морякам - матросам-розвідникам на о. Джарилгач, до Пам’ятного знаку Скадовській авіаційній групі, до Пам’ятника на честь жертв фашизму - трагедії на цукрі, до могил наших сучасників воїнів АТО, захисників територіальної цілісності України.

О 10.30 в кафе «Дон», на традиційній «солдатській каші», творчі колективи Скадовського районного будинку культури, а саме: народний ансамбль народної пісні «Радість» (кер. Любов Фабрикова), народний вокальний ансамбль «Лебідка» (кер. Валентина Долгополова), вокальний ансамбль «Берегиня» (кер. Римма Стебловська) — презентували святковий концерт для ветеранів Другої світової війни.

Безсмертному подвигу, ратній звитязі – рядових бійців і командирів, партизанів і підпільників, відомих воєначальників, учасників Руху Опору за межами Батьківщини, усім тим, хто піднявся на священний бій з фашистами,

а також тим, хто кував перемогу в тилу, працюючи на заводах і фабриках, у наукових установах, на ланах і фермах, хто не скорився і загинув у концентраційних таборах – пам'ять, любов і шана Скадовчан!