“Таврійський барвограй” 25 квітня 2018 р.

Яскравою квіткою розцвіла на сцені Скадовського районного будинку культури захоплююча і видовищна концертна програма, підготовлена учнями шкіл району в рамках обласного огляду-конкурсу художньої творчості «Таврійський барвограй».

На сцену вихором увірвалися юні співаки, танцюристи, майстри художнього слова. Натхненно і зворушливо, емоційно і проникливо звучали дзвінкі дитячі голоси, сяяли барвисті вишиванки та яскраві віночки на голівках маленьких талановитих зірочок, дивлячись на яких, кожен переконувався – неперевершені таланти народжує наша українська земля.
Тематика концертної програми була об’єднана ідеєю звеличення рідної країни, прославлення її звитяжного і працелюбного народу.

Оплесками зустрічали глядачі учасників вокального ансамблю «Юність» (кер. Н.Носаль).

Хочеться відмітити діамантів художнього слова гумористичного жанру та художньго читання  Скадовської СЗОШ «Академія творчості» та Новомиколаївської ЗОШ: Д.Смирнов, С.Малишева, Н.Балан та К.Федоренко (кер. Н.Смирнова, І.Зуденкова, І.Гаркуша).

Сценічною майстерністю та акторськими здібностями підкорили серця глядачів виступи учнів   Новомиколаївської  ЗОШ  (кер.С.Пашковський, І.Гаркуша, І.Турянський), танцювальний  та вокальний колективи Широківської ЗОШ (кер.Л.Бугаєнко), завзяті дівчатка солістки з Тарасівської ЗОШ (кер. П.Онопрієнко, Т.Бєлова) Красненської ЗОШ,  вокальний дует ансамблю «Забава» Скадовської ЗОШ № 3 (кер.Т.Кудревська).

Юний учень Благодатненської ЗОШ С.Лі вразив віртуозним володінням музичним інструментом (акардіон) (кер.А.Кір'ян).

Не можна не відзначити й золоті голоси дівчат із дуета вокальної студії «Перлина» (кер. О.Фірман).

У номінації “Хореографічне мистецтво” кращими були: театр танцю “Гранд” Скадовського ЦДЮТ (кер. Л.Ніколаєва), хореографічний ансамбль «Фурор» (кер.К.Кренець) (Скадовський ЦДЮТ), ансамбль танцю “Веселка” Скадовської СЗОШ «Академія творчості» (кер. Л.Ніколаєва).

Особливу увагу глядача та поважних гостей привернуло фольклорне дійство учнів Скадовської СЗОШ «Академія творчості» під назвою «Ой прийдуть до тебе три признаки в гості» (режисер-постановник О.Чепінога, хореограф постановник Л.Ніколаєва).
 Як відзначила, заступник голови Скадовської районної державної адміністрації Н.Сєркова, кожен учасник концертної програми вніс свою родзинку у загальне звучання яскравої, захоплюючої мелодії «Таврійського барвограю», що став справжнім святом юності, творчості і краси. З цим святом його учасників і глядачів тепло привітав депутат Херсонської обласної ради В.Куріков. Він зазначив, що наша Скадовська земля завжди була багата талантами, але особливе місце серед цих талантів займають діти, і це доводить – у нас є майбутнє!