Звіт про роботу із запитами на інформацію 2019 рік

Звіт за січень 2019 року

Протягом звітного січня місяця до районної державної адміністрації надійшов 1 запит про надання публічної інформації .

- про перелік комунальних підприємств району.

Запит розглянуто відповідним структурним підрозділом районної державної адміністрації та її апарату, забезпечено інформування запитувача у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

Звіт за лютий  2019 року

Протягом звітного лютого місяця до районної державної адміністрації надійшло  5 запитів про надання публічної інформації .

- про земельні паї;

- про регіональні та місцеві програми підтримки внутрішньо переміщених осіб;

- про закупівлю шкільних автобусів;

- про закупівлю комунальної техніки;

- про надання копії відповіді на лист.

Запити розглянуто відповідними структурними підрозділами районної державної адміністрації та її апарату, забезпечено інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

Звіт за березень  2019 року

Протягом звітного березня місяця до районної державної адміністрації надійшло  10 запитів про надання публічної інформації .

- про місця компактного проживання внутрішньо переміщених осіб;

- про громадські формування з охорони громадського порядку і державного кордону;

- про комунальні підприємства з охорони громадського порядку;

- про копію листа та відповідь на лист щодо переведення на баланс районної державної адміністрації старого Джарилгацького маяка;

- про надання інформації щодо бюджетних програм що передбачають надання допомоги ветиранамЮ в тому числі учасникам бойових дій, учасникам війни, інвалідам війни, членам сімей загиблих ветеранів, що діяли в 2016-2018 роках;

- про контактні поштові та електронні адреси органів місцевого самоврядування;

- про перелік господарських рад, що діють на території Херсонської області та контакти їх голів;

- про контактні поштові та електронні адреси органів місцевого самоврядування.

Звіт за квітень  2019 року

Протягом звітного квітня місяця до районної державної адміністрації надійшло  7 запитів про надання публічної інформації .

- про надання інформації щодо кількості українців похованих за кошти місцевих бюджетів з 2004 року по теперішній час;

- про збори комісії ТЕБ та НС;

- про отримання земельної ділянки для індивідуального будівництва у с.Красне;

- про вільні земельні ділянки;

- про наявність земель в с.Красне, які ще не надані у користування та надання генерального плану села;

- про надання генерального плану с.Кравне та інформації щодо вільних земельних ділянок с.Красне по вул. Морська;

- про надання інформації щодо діючих виробників сільськогосподарської продукції, які відносяться до Скадовського району.

Звіт за червень  2019 року

Протягом звітного червня місяця до районної державної адміністрації надійшло  7 запитів про надання публічної інформації .

- про офіційне відкриття купального сезону та лабораторно підтверджену готовність стану води ;

- про виборці права людей з інвалідністю ;

- про рекламентуючі документи щодо утриманя птахів в робочих кабінетах;

- про керівниуів підприємств, які здійснюють діяльність у сфері птахівництва;

- про кількість зареєстрованих дітей з інвалідністю на території району;

- про кількість наявної у 2019 році важкої автотехніки;

- про роботу громадського транспорту.

Звіт за липень  2019 року

Протягом звітного ллипня місяця до районної державної адміністрації надійшло  3 запити про надання публічної інформації .

- про стан електромереж, кількість аварійних відключень за 2018 рік та середню тривалість відключення;

- про соціальний захист сімей, де є діти, які постраждали внаслідок  воєних дій;

- про кількість комунальних установ та їх сукупний прибуток за 2018 рік.

Звіт за серпень  2019 року

Протягом звітного серпня місяця до районної державної адміністрації надійшло 6  запитів про надання публічної інформації .

- про розклади руху пасажирських перевезень ;

- про забезпечення захисту та підтримки осіб похилого віку та інших вразливих категорій населення ;

- про штатний розклад ОЗСНВК "Академічна гімназія" та наявні вакансії даного закладу;

- про бланки посвідчень для дітей з багатодітних сімей;

- про утворення та утилізацію відходів;

- про про кількість шнутрішньопереміщених осіб.

Звіт за вересень  2019 року

Протягом звітного вересня місяця до районної державної адміністрації надійшло   2 запити про надання публічної інформації .

- про діяльність автостанції "Лазурне";

- про кількість військових поховань другої світової війни.

Звіт за жовтень  2019 року

Протягом звітного жовтня місяця до районної державної адміністрації надійшов   1 запит про надання публічної інформації .

- про кількість зареєстрованих осіб, що відносяться до маломобільних груп населення .

Звіт за листопад  2019 року

Протягом звітного листопаду місяця до районної державної адміністрації надійшло   3 запити  про надання публічної інформації.

- про забезпеченність житлом внутрішньопереміщених осіб;

- про надання інформації щодо проектів рішень "Про затвердження правил зберігання транспортних засобів на автостоянках;

- про приватизовані житлові приміщення державної та комунальної власності що були збудовані за бюджетні кошти.

Звіт за грудень  2019 року

Протягом звітного грудня місяця до районної державної адміністрації надійшло   2 запити  про надання публічної інформації.

- про впровадження системи НАССР у харчоблоках закладів освіти;

- про розмір заробітної плати керівників органів місцевого самоврядування за 2019 рік.