Скадовська районна державна адміністрація
Скадовський район, Херсонська область

Березневі здобутки

07 березня 2020 року на обласному конкурсі джазових виконавців учні Скадовської дитячої школи мистецтв довели, що джаз - це музика для розумних, талановитих і працьовитих.

    І місце здобули юні саксофоністи – учні класу викладача Шумейка А.І.

Участь у джазовому конкурсі Софії Барбух виявилась дуже вдалою. Довгоочікувана перемога – І місце.                                Це результат наполегливої праці дівчинки, до якої вона йшла декілька років поспіль.

    Наступне І місце посів квартет саксофоністів у складі Анни Треніної, Руслани Гришко, Єлизавети Власенко і знову таки  Софії Барбух.

    Нелегко навчити одного учня добре грати, а невеликий колектив музикантів – то праця кропітка, але дуже творча.

    Шумейку А.І. в цьому допомага майстер своєї справи концертмейстер Колотило О.О. Разом вони створили дуже затишну  і комфортну атмосферу для дітей, і високий рівень майстерності тому є підтвердження.

                                   ІІ місце на конкурсі посіли Юрій Чалов та Дмитро Маренюк. Їх підготували Білошапко В.Ф. та концертмейстер Соценко О.С.

   ІІІ місце у Бабенко Аксінії. Це дуже вагома перемога юної джазової вокалісти. Вона є ученицею класу викладача Саранчі Ю.О.

   Вітаємо всіх учнів та викладачів з перемогами. 

     10 березня 2020 року  в школі мистецтв традиційно відбувся концерт української музики, присвячений Шевченківським дням. Прозвучали твори І. Шамо, В. Квасневського, В. Барвінського, О. Гоноболіна, а також українські  народні пісні. Звучали і вірші великого Кобзаря. В залі панувала лірична, задушевна, камерна атмосфера. Артисти були чарівні і майстерні. З великою любов’ю колектив школи мистецтв разом з батьками  вшанували пам’ять великого українського митця.