Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Березневі здобутки

07 березня 2020 року на обласному конкурсі джазових виконавців учні Скадовської дитячої школи мистецтв довели, що джаз - це музика для розумних, талановитих і працьовитих.

    І місце здобули юні саксофоністи – учні класу викладача Шумейка А.І.

Участь у джазовому конкурсі Софії Барбух виявилась дуже вдалою. Довгоочікувана перемога – І місце. Фото без опису    Фото без опису                           Це результат наполегливої праці дівчинки, до якої вона йшла декілька років поспіль.

    Наступне І місце посів квартет саксофоністів у складі Анни Треніної, Руслани Гришко, Єлизавети Власенко і знову таки  Софії Барбух.

    Нелегко навчити одного учня добре грати, а невеликий колектив музикантів – то праця кропітка, але дуже творча.

    Шумейку А.І. в цьому допомага майстер своєї справи концертмейстер Колотило О.О. Разом вони створили дуже затишну  і комфортну атмосферу для дітей, і високий рівень майстерності тому є підтвердження.

  Фото без опису    Фото без опису                             ІІ місце на конкурсі посіли Юрій Чалов та Дмитро Маренюк. Їх підготували Білошапко В.Ф. та концертмейстер Соценко О.С.

   ІІІ місце у Бабенко Аксінії. Це дуже вагома перемога юної джазової вокалісти. Вона є ученицею класу викладача Саранчі Ю.О.

   Вітаємо всіх учнів та викладачів з перемогами. 

     10 березня 2020 року  в школі мистецтв традиційно відбувся концерт української музики, присвячений Шевченківським дням. Прозвучали твори І. Шамо, В. Квасневського, В. Барвінського, О. Гоноболіна, а також українські  народні пісні. Звучали і вірші великого Кобзаря. В залі панувала лірична, задушевна, камерна атмосфера. Артисти були чарівні і майстерні. З великою любов’ю колектив школи мистецтв разом з батьками  вшанували пам’ять великого українського митця.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора