Визначення правових потреб жителів місцевих громад

Шановні жителі місцевих громад міста Скадовськ Херсонської області.

Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні, метою якого є вивчення потреб населення нашого регіону у правовій допомозі. Ваші запитання та пропозиції, бачення Вами ситуації у кожному населеному пункті допоможе команді нашого Бюро побудувати окремі напрямки роботи таким чином, щоб в стислі терміни надати Вам необхідну правову інформацію, допомогти вирішити Ваші проблеми правовим шляхом.

Будемо вдячні за співпрацю по визначенню правових потреб населення у нашому регіоні.