Зустріч директора з головою Новомиколаївської громади

З метою вирішення проблем зайнятості, наближення соціальних послуг до жителів, мотивації їх до продуктивної зайнятості та економічного розвитку громади 20 травня поточного року відбулась зустріч директорки Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Катерини Андрющенко з головою Новомиколаївської сільської територіальної громади Гулим Петром Івановичем.

В ході зустрічі директорка філії розповіла про послуги державної служби зайнятості, озвучила проблемні питання щодо подолання безробіття членами громади, створення нових робочих місць, приділила увагу питанню організації громадських робіт,ознайомила з можливостями служби зайнятості в професійнійній підготовці кадрів тощо.

Надано детальну інформацію про наявні сезонні вакансії з наданням житла та харчування, які можуть зацікавити мешканців невеличких населених пунктів громади.

Також не залишилась без уваги проблема неофіційного працевлаштування. Було наголошено про необхідність проведення роз’яснювальної роботи серед роботодавців та населення громади щодо переваг легальної зайнятості, яка надає можливість працівникам мати соціальні гарантії, а роботодавцям – працювати відповідно до законодавства.