Національні «гарячі» лінії

На базі громадської організації «Ла Страда-Україна» функціонує дві «гарячі» лінії:

1. Національна дитяча «гаряча» лінія, яка працює за безкоштовним номером 0 800 500 225 (зі стаціонарного телефону) та безкоштовним коротким номером 116 111 (з мобільних). Лінія працює по будням з 12.00 до 20.00 та в суботу – з 12.00 до 16.00.

2. Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації, яка працює за безкоштовним номером 0 800 500 335 (зі стаціонарного телефону) та безкоштовним коротким номером 116 123 (з мобільних). Лінія працює цілодобово.

Національна дитяча «гаряча» лінія - для дітей та про дітей. Це означає, що «гаряча» лінія приймає дзвінки від дітей та від дорослих, чиї запити стосуються дітей.

Зателефонувавши за номером «гарячої» лінії маленькі українці знайдуть підтримку та пораду стосовно своїх проблем, якими їм немає з ким поділитися.

Батьки, вчителі та вихователі матимуть змогу оперативно отримати індивідуальну консультацію стосовно порушень прав дітей.

Зателефонувавши за номером Національної «гарячої» лінії з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації можна отримати консультації з питань:

- виїзду за кордон з метою працевлаштування, навчання, одруження тощо та насильства й захисту прав дітей;

- отримання психологічної допомоги потерпілим від торгівлі людьми та насильства.

На Національних «гарячих» лініях консультують компетентні психологи, юристи та соціальні працівники.