Пенсіонерам, які отримують пенсії через Ощадбанк. Електронні пенсійні посвідчення

Скадовський сервісний центр Пенсійного фонду України в Херсонській області інформує усіх пенсіонерів, які отримують пенсії через відділення АТ «Ощадбанк» про нову послугу, а саме можливість отримання електронного пенсійного посвідчення (далі – ЕПП) пенсіонера.

ЕПП поєднує функції пенсійного посвідчення, банківської платіжної картки, містить електронну інформацію про власника посвідчення та електронний цифровий підпис. Електронний цифровий підпис дає можливість отримувати електронні документи на веб-порталах Пенсійного фонду та органів влади та навіть з дому переглядати інформацію про розмір пенсії, її складові, дані про страховий стаж, заробіток, сплачені внески, написати звернення або записатись на прийом до спеціалістів через Інтернет на офіційному сайті Пенсійного фонду. Також ЕПП можна використовувати для оплати комунальних та інших послуг онлайн, повноцінно користуватися всіма державними електронними сервісами.

Щоб отримати ЕПП необхідно звернутися до сервісного центру Пенсійного фонду України за місцем фактичного проживання з паспортом, довідкою про присвоєння ідентифікаційного коду, фотокарткою розміром 30*25 мм та написати заяву на виготовлення ЕПП, в якій вказати відділення Банку, де клієнт бажає отримати ЕПП. Через 30 робочих днів необхідно звернутись до банку, який вказаний в заяві, для отримання ЕПП.

Виготовлення електронного пенсійного посвідчення для пенсіонера є безкоштовним.