Звіт Скадовського бюро правової допомоги про роботу у ІІІ кварталі 2020 року.

Діяльність Скадовського бюро правової допомоги спрямована на захист прав людини шляхом забезпечення рівного доступу до правової інформації та правосуддя, посилення правових можливостей та правової спроможності представників соціально вразливих груп, територіальних громад та спільнот.

Так, у ІІІ кварталі 2020 року було зареєстровано 145 звернень громадян з них: 114 – надано роз’яснення, консультації правового характеру, та прийнято 31 письмових звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги. За результатами прийнятих звернень видано 16 доручень про призначення адвоката за рахунок держави та 14 доручень працівникам бюро правової допомоги для складання процесуальних документів та представництва інтересів громадян у суді.

Основними питаннями, що хвилювали жителів Скадовського району були питання: цивільного права (встановлення факту належності правовстановлюючого документа, усунення перешкод у користуванні майном, визнання права власності на нерухоме майно та ін. ); сімейного права (розірвання шлюбу, стягнення аліментів, визначення місця проживання дитини, порядку поділу спільного майна подружжя та ін.); житлового права (визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням та зняття її з реєстрації місця проживання;  виселення з житлового приміщення та  ін.); спадкового права (визначення додаткового строку для прийняття спадщини,   порядку спадкування за законом та за заповітом, порядок оформлення договору дарування),  та інші.

Фахівцями Бюро у ІІІ кварталі 2020 року проведено 12 правопросвітницьких заходів.

Виникли запитання? 0 800 213 103 єдиний безкоштовний цілодобовий номер з надання безоплатної правової допомоги в Україні.

За безоплатною правовою допомогою можна звертатися до відділу «Скадовське бюро правової допомоги» Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який знаходиться за адресою: м.Скадовськ, вул.  Олександрівська, 34 каб. № 16 тел.: (05537)5-46-21 або за скайп зв’язком: Скадовське бюро правової допомоги (skadovske@legalaid.ks.ua).