Дистанційна психологічна допомога і підтримка під час пандемії COVID19

Як і в багатьох інших країнах, в Україні пандемія COVID-19 непропорційно впливає на найбільш уразливі верстви населення – людей поважного віку, осіб з інвалідністю та з хронічними захворюваннями. Незважаючи на те, що пандемія критично вплинула на життєдіяльність, безпеку, фізичне та психологічне благополуччя членів громад, страх перед суспільством часто заважає їм шукати емоційної підтримки. Саме тому, у рамках широкої програми відновлення, за підтримки Бюро у справах народонаселення, біженців та міграції Державного департаменту США, у вересні 2020 року МОМ запустила безкоштовну гарячу лінію емоційної підтримки (тел.:0800211444), у складі якої працюють психологи, готові допомогти членам громад впоратися із психосоціальними проблемами, що виникають у результаті та посилюються пандемією COVID-19.

Також, отримати психологічну підтримку можна у територіальному центрі соціального обслуговування за телефоном: 5 36 65.