Опалені війною 2019

11 травня 2019 року на базі Горностаївського селищного Будинку культури відбувся XIV обласний конкурс військово-патріотичної творчості «Опалені війною», в якому взяли участь колективи та окремі виконавці з Білозерського, Олешківського, Великолепетиського, Каховського, Новотроїцького, Верхньорогачицького Нижньосірогозького, Генічеського, Скадовського районів, міст Берислав, Каховка та Херсон, а також Тавричанської, Костянтинівської, Горностаївської, Хрестівської, Любимівської та Чаплинської ОТГ. Всього у конкурсі взяли участь 69 виконавських одиниць: 20 вокальних ансамблів, 15 колективів малих форм, 23 солісти, 5 хореографічних колективів, 5 читців і 1 поетичний театр - всього 315 учасників. Серед учасників конкурсу були і прикордонники Херсонського загону Азово-Чорноморського регіонального управління державної прикордонної служби України, і члени місцевих спілок ветеранів Афганістану.

Горностаївщина, як завжди привітно зустрічала своїх гостей, усім представникам делегацій перед початком конкурсу вручили традиційні короваї. Конкурс тривав близько шести годин, репертуар колективів став більш сучасним, стало більше творів, які висвітлюють події сьогодення в Україні. Скадовський район на XIV обласному конкурсі військово-патріотичної творчості «Опалені війною», представляв народний квартет «Калини цвіт» Михайлівського СБК Скадовського району, керівник А.Токарчук.

Голова журі Народний артист України Харіс Ширінський в номінації «Малі вокальні форми» за І місце нагородив народний квартет «Калини цвіт» Михайлівського СБК.