В2В переговори з членами Міжнародного Трейд-клубу

В рамках Херсонського міжнародного економічного форуму «Таврійські Горизонти», який відбудеться в м.Києві 21 вересня поточного року з 9.00 до 10.00 планується організація окремого майданчику для B2B переговорів між підприємцями Херсонської області та представниками торгових місій країн світу в Україні – членів Міжнародного Трейд-клубу.

Міжнародний Трейд-клуб, на сьогоднішній день об'єднує керівників та працівників відділів з торговельно-економічних питань майже 60 посольств іноземних держав і міжнародних організацій, акредитованих в Україні. Головною метою діяльності організації є інформування іноземних дипломатів про економічний потенціал України в цілому і окремих регіонів, сприяння в залученні в Україну інвестицій, встановленні ділових контактів між українськими та іноземними підприємцями.

Зокрема, планується участь торгових аташе з таких країн як: Австралія, Азербайджан, Алжир, Аргентина, Афганістан, Білорусь, Бельгія, Болгарія, В’єтнам, Угорщина, Греція, Грузія, Німеччина, Єгипет, Ізраїль, Індія, Індонезія, Ірак,  Іран, Іспанія, Казахстан, Канада, Катар, Киргизія, Кіпр, Корея, Куба, Кувейт, Литва, Латвія, Естонія, Малайзія, Марокко, Мексика, Молдова, Нігерія, Нідерланди, Норвегія, ОАЕ, Пакистан, ПАР, Польща, Португалія, Румунія, Саудівська Аравія, Сербія, Словаччина, Словенія, Судан, США, Таджикистан, Туреччина, Туркменістан, Узбекистан, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція, Японія.