Про умови програми форвардних закупівель озимих зернових культур майбутнього урожаю 2018 року.

З 12 лютого 2018 року ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ПАТ «ДПЗКУ») розпочала програму закупівель озимих та ярих зернових культур пшениці, ячменю, кукурудзи та вівса майбутнього урожаю  2018 року.

Безпосереднє виконання всіх етапів закупівель держкорпорація здійснюватиме через свої регіональні відділи.

Реалізація даної програми буде проводитися у два етапи:

Протягом першого етапу (лютий 2018 року – липень 2018 року) сільгоспвиробники мають подати до регіональних відділень заявки на участь у програмі, сформувати необхідний пакет документів, здійснити з представниками ПАТ «ДПЗКУ» та страхових компаній огляд посівів.

На підставі позитивного акту огляду посівів в центральному офісі            ПАТ«ДПЗКУ» укласти договори поставки та застави майбутнього врожаю.

Після підписання договорів на поточний рахунок сільгоспвиробника, згідно умов договору поставки, буде здійснена попередня оплата, яка складатиме 3000 гривень з урахуванням ПДВ за одну тонну законтрактованого зерна. Річні відсотки за користування коштами складають до 11% річних.

Другий етап програми передбачає поставку зерна сільгосптоваровиробниками в кількості та якості згідно умов договору на зернові склади, а також остаточний розрахунок у вигляді другого траншу.

Корпорація вже розпочала приймання заявок на участь у програмі закупівель зернових культур майбутнього урожаю 2018 року і підготовку до підписання договорів.

Аграрії можуть отримати відповіді та консультації з усіх питань, що стосуються умов участі у форвардній програмі, збору та оформлення необхідних документів, підписання договорів і отримання коштів у регіональному відділі ПАТ «ДПЗКУ» (м. Херсон, вул. Ливарна, буд.18, моб.тел.: 050-44-63-354; 050-44-63-371; email: Kherson@pzcu.gov.ua) .

В рамках інформаційно-роз'яснювальної роботи з питань укладання договорів поставки зерна майбутнього врожаю у центральному офісі ПАТ «ДПЗКУ» варто звертатися: (044) 206-15-71 або forward@pzcu.gov.ua.