Мобільний застосунок «Твоє право» для переселенців та осіб, які постраждали від сексуального і ґендерно зумовленого насильства та торгівлі людьми

Громадянська організація «Донбас SОS» у партнерстві з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Урядів Данії, Швеції та Швейцарії продовжує підтримку безкоштовного мобільного застосунку «Твоє право» для переселенців, ветеранів АТО/ООС та осіб, які постраждали від сексуального та ґендерно обумовленого насильства й торгівлі людьми.

«Твоє право» – це універсальний юридичний довідник для внутрішньо переміщених осіб, жителів тимчасово окупованих територій, близьких і родичів постраждалих, а також осіб, на яких вплинув конфлікт або реалізація прав і інтересів яких залежить від правового режиму.

Застосунок надає інформацію з широкого кола питань — від отримання довідки внутрішньо переміщених осіб, порядку перетину лінії зіткнення, отримання пенсійних виплат до питань доступу до безоплатної правової допомоги, захисту інтересів в судових та позасудових інстанціях, іншого.

Мобільний застосунок «Твоє право»:

• цілодобово доступний у вашому смартфоні;
  • працює онлайн та офлайн;
  • доступний українською та російською мовами;
  • інформує вас про всі найважливіші новини через push-повідомлення;
  • має можливість збереження важливої інформації у особистому кабінеті для подальшого швидкого доступу (функція «додати до обраного»);
  • має функцію для поширення інформації через функцію «поділитися інформацією».

Вже зараз «Твоє право» можна завантажити для систем Android та iOS.