Зустріч з керівником оздоровчого закладу

06 квітня поточного року директорка Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Андрющенко Катерина Олександрівна провела робочу зустріч з керівником дитячого оздоровчого закладу ТОВ «Прибрежний» Савенко Ольгою Миколаївною.

Керівник філії детально розповіла про соціальні послуги, які надає служба зайнятості роботодавцям та надала роз’яснення стосовно чинного законодавства України про права та обов’язки роботодавців у процесі взаємодії зі службою зайнятості.

Під час зустрічі обговорювались питання щодо укомплектування сезонних вакансій роботодавця кваліфікованими кадрами, в тому числі шляхом організації професійного навчання безробітних.

Також в ході зустрічі обговорили робочі питання та домовились про організацію та проведення міні-ярмарку вакансій.