Скадовська Районна
Державна Адміністрація

Говоримо про психологічну корекцію

23 лютого 2018 року на базі комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» відбувся майстер-клас для практичних психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти району на тему «Психокорекційна складова в роботі фахівця психологічної служби».

Розпочала захід методист з психологічної служби районного методичного кабінету Світлана Онацко, яка  наголосила на тому, що у закладах дошкільної та загальної середньої освіти має бути організовано якісний психологічний супровід дитини, створений особливий морально-психологічний клімат у педагогічному та учнівському колективах, заснований на розумінні проблем, потреб кожного здобувача освіти й на бажанні йому допомогти, а також підготувала практичні рекомендації фахівцям з питань соціально-психологічного супроводу учнів в умовах Нової української школи та в умовах запровадження  інклюзивного навчання.

Під час проведення майстер-класу учасники переглянули фрагмент логопедичного заняття, яке продемонструвала асистент учителя та дефектолог(логопед) інклюзивного класу, що функціонує на базі Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Марина Барік. У ролі учнів виступили самі психологи та соціальні педагоги.

Практичний психолог Новомиколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Влада Халдай розкрила особливості психологічного супроводу учнів початкової ланки в контексті Нової української школи.

На завершення присутні отримали справжню насолоду від демонстрації  психокорекційних занять з використанням елементів лялькотерапії, су-Джок терапії, музикотерапії, пісочної терапії, що  продемонструвала практичний психолог Скадовського дошкільного закладу № 5 «Червона шапочка» Юлія Єременко.