Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Говоримо про психологічну корекцію

     Фото без опису   Фото без опису

23 лютого 2018 року на базі комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» відбувся майстер-клас для практичних психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти району на тему «Психокорекційна складова в роботі фахівця психологічної служби».

     Розпочала захід методист з психологічної служби районного методичного кабінету Світлана Онацко, яка  наголосила на тому, що у закладах дошкільної та загальної середньої освіти має бути організовано якісний психологічний супровід дитини, створений особливий морально-психологічний клімат у педагогічному та учнівському колективах, заснований на розумінні проблем, потреб кожного здобувача освіти й на бажанні йому допомогти, а також підготувала практичні рекомендації фахівцям з питань соціально-психологічного супроводу учнів в умовах Нової української школи та в умовах запровадження  інклюзивного навчання.

      Під час проведення майстер-класу учасники переглянули фрагмент логопедичного заняття, яке продемонструвала асистент учителя та дефектолог(логопед) інклюзивного класу, що функціонує на базі Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Марина Барік. У ролі учнів виступили самі психологи та соціальні педагоги.

      Практичний психолог Новомиколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Влада Халдай розкрила особливості психологічного супроводу учнів початкової ланки в контексті Нової української школи.

      На завершення присутні отримали справжню насолоду від демонстрації  психокорекційних занять з використанням елементів лялькотерапії, су-Джок терапії, музикотерапії, пісочної терапії, що  продемонструвала практичний психолог Скадовського дошкільного закладу № 5 «Червона шапочка» Юлія Єременко.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора