Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

КУ «Скадовський територіальний центр соціального обслуговування»

Вас вітає територіальний центр соціального обслуговування

(надання соціальних послуг) Скадовського району

 

Адреса:  75700, м. Скадовськ, вул. Маріїнська, 78

Телефон/факс:  (05537) 5-24-75, 5-36-65

Електронна пошта: upszn@skadovsk-rda.gov.ua

 

Фото без опису

 

          Керівник: Таланова Марія Йосипівна

 

 

     Режим роботи Територіального центру:

   понеділок – четвер     8.00  - 17.00

   п’ятниця                      8.00  - 16.45

   обідня перерва           13.00 - 13.45 

 

 

Територіальний центр здійснює соціальне обслуговування та надає соціальні послуги громадянам, що перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання, в умовах денного перебування.

Соціальні послуги спрямовані на підтримання життєдіяльності і соціальної активності самотніх непрацездатних громадян, які не мають працездатних рідних (дружини /чоловіка, батьків, дітей), що повинні забезпечити їм догляд та допомогу, або рідні є громадянами похилого віку чи визнані інвалідами в установленому порядку.

Одним з основних завдань Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) є виявлення та облік самотніх непрацездатних громадян та інвалідів у Скадовському районі.

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) надає соціальні послуги для мешканців району для вказаних соціальних груп при умові надання відповідних документів.

Соціальні групи: 

1) громадяни  похилого  віку,  інваліди,  хворі  (з  числа  осіб працездатного   віку   на   період   до   встановлення   їм  групи інвалідності,  але  не  більш  як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування  і  потребують  постійної  сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому МОЗ;

2) громадяни, які  перебувають  у  складній  життєвій ситуації у зв'язку  з  безробіттям  і  зареєстровані   в   державній   службі зайнятості   як   такі,   що   шукають  роботу,  стихійним  лихом, катастрофою (і мають  на  своєму  утриманні  неповнолітніх  дітей, дітей-інвалідів,    осіб    похилого    віку,   інвалідів),   якщо середньомісячний  сукупний  дохід  їх сімей нижчий, ніж прожитковий мінімум  для  сім'ї.

 

Назва соціальних послугдогляд вдома, соціальний супровід/патронаж, представництво інтересів, консультування.

Фото без опису   Фото без опису

Надають соціальні робітники 2-х відділень соціальної допомоги вдома:

Зміст послуг: придбання, доставка продуктів та продуктових наборів, інших товарів, медикаментів; допомога у прибиранні приміщень; допомога у пранні, приготуванні їжі; допомога в дотриманні особистої гігієни; оформлення документів на отримання субсидій та інших видів соціальних допомог; оплата комунальних та інших платежів; виклик лікаря, допомога у  відвідуванні лікарні; надання допомоги в оформленні документів та написання листів, представництво інтересів в органах державної влади, установах, підприємствах та організаціях, консультування з соціально-правових питань та інші.

Умовибезоплатно

Форма надання: денна

Періодичність надання: 2-3 рази на тиждень        

Документи, необхідні для отримання послуги:

1. Письмова заява громадянина;

2. Медичний висновок про нездатність до самообслуговування та потребу в постійній сторонній допомозі;

3. Копії: паспорта, ідентифікаційного коду, пенсійного посвідчення, копія довідки про встановлення групи інвалідності(за наявності);            

4.Довідка про склад сім’ї .

Підстави для відмови в наданні послуги:

- наявність медичних протипоказань;

- неповний пакет документів;

- наявність укладеного договору на довічне утримання.

 

Назва послуги:  адресна натуральна допомога

Фото без опису   Фото без опису

Надає відділення організації надання адресної натуральної допомоги

Зміст послуги: забезпечення безкоштовним одягом та взуттям, продуктовими наборами та гарячим харчуванням, послугами перукаря, дрібний ремонт житла, водопровідних кранів, вікон дверей, рубання дров, оранка городів, покіс трави, тощо.

Умовибезоплатно

Форма надання: денна

Термін надання: за потреби отримувача послуги

Документи, необхідні  для отримання соціальної послуги:

1.Письмова заява громадянина;

2.Довідка про склад сім'ї;

3.Копії: паспорта, ідентифікаційного коду, пенсійного посвідчення, копія довідки про встановлення групи інвалідності(за наявності).            

Підстави для відмови у наданні соціальної послуги:

- наявність інфекційних захворювань,

- залежність  від  психоактивних  речовин,  алкоголю, психічних захворювань,  що потребують перебування на  спеціальному диспансерному обліку.

 

Назва послугсоціальна адаптація, консультування, представництво інтересів, соціальна профілактика, посередництво.

Фото без опису   Фото без опису

Надає відділення денного перебування.

Зміст послуги: допомога в аналізі життєвої ситуації, формування та розвиток соціальних навичок, умінь, соціальної компетенції; надання інформації з питань соціального захисту населення; надання психологічної допомоги; вимірювання артеріального тиску, проведення оздоровчого масажу, заняття з оздоровчої фізкультури; освітні послуги (Університет третього віку),  організація денної зайнятості та дозвілля, тощо.

Умови:  безоплатно.

Форма надання: денна

Термін надання: за потреби отримувача послуги

Документи, потрібні для отримання соціальної послуги:

1) письмова заява громадянина; 
2) медичний  висновок;
3) копія  довідки  про  встановлення  групи інвалідності (за наявності);
4)  довідка  про  склад  сім'ї;
5)  копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (для внутрішньо переміщених осіб).

Підстави для відмови у наданні соціальної послуги: якщо за наявних ресурсів суб’єкт надання послуги не здатний задовольнити індивідуальні потреби отримувача соціальної послуги (відсутність кваліфікованих спеціалістів, матеріальної бази, вільних місць у суб’єкта, що надає соціальну послугу, наявність в отримувача соціальної послуги розладу психіки та/або поведінки, стану гострого алкогольного та/або наркотичного сп’яніння, ознак гострого захворювання), - послуга не надається.

В Територіальному  центрі  запроваджені  платні  соціальні послуги, а саме: догляд вдома, перукарські послуги, частковий ремонт житла, оранка городів, покіс трави.

На отримання платних послуг у Територіальному центрі мають право:

 - громадяни похилого віку, інваліди, хворі, які не здатні до самообслуговування  і  мають  рідних, які повинні забезпечити їм догляд  і допомогу;

 - громадяни, які перебувають у складній  життєвій  ситуації у зв'язку з безробіттям і  зареєстровані в державній  службі зайнятості  як  такі,  що   шукають   роботу,   стихійним   лихом, катастрофою (і  мають  на  своєму  утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів,   осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний  сукупний  дохід  їх  сімей вищий ніж прожитковий мінімум  для сім'ї.

Детальну інформацію щодо платних послуг можна отримати безпосередньо у територіальному центрі за адресою: вул. Маріїнська, 78, каб. 3,4 або за телефоном        (05537) 5-36-65

Надання соціальних послуг регулюється  Законом України «Про соціальні послуги» від 18.09.2012; Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 № 1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»; Положенням про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та Державними стандартами надання соціальних послуг.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора