Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

КУ «Скадовський територіальний центр соціального обслуговування»

Вас вітає територіальний центр соціального обслуговування

(надання соціальних послуг) Скадовського району

 

Адреса:  75700, м. Скадовськ, вул. Маріїнська, 78

Телефон/факс:  (05537) 5-24-75, 5-36-65

Електронна пошта: upszn@skadovsk-rda.gov.ua

 

 

          Керівник: Таланова Марія Йосипівна

 

 

     Режим роботи Територіального центру:

   понеділок – четвер     8.00  - 17.00

   п’ятниця                      8.00  - 16.45

   обідня перерва           13.00 - 13.45 

 

 

Територіальний центр здійснює соціальне обслуговування та надає соціальні послуги громадянам, що перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання, в умовах денного перебування.

Соціальні послуги спрямовані на підтримання життєдіяльності і соціальної активності самотніх непрацездатних громадян, які не мають працездатних рідних (дружини /чоловіка, батьків, дітей), що повинні забезпечити їм догляд та допомогу, або рідні є громадянами похилого віку чи визнані інвалідами в установленому порядку.

Одним з основних завдань Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) є виявлення та облік самотніх непрацездатних громадян та інвалідів у Скадовському районі.

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) надає соціальні послуги для мешканців району для вказаних соціальних груп при умові надання відповідних документів.

Соціальні групи: 

1) громадяни  похилого  віку,  інваліди,  хворі  (з  числа  осіб працездатного   віку   на   період   до   встановлення   їм  групи інвалідності,  але  не  більш  як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування  і  потребують  постійної  сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому МОЗ;

2) громадяни, які  перебувають  у  складній  життєвій ситуації у зв'язку  з  безробіттям  і  зареєстровані   в   державній   службі зайнятості   як   такі,   що   шукають  роботу,  стихійним  лихом, катастрофою (і мають  на  своєму  утриманні  неповнолітніх  дітей, дітей-інвалідів,    осіб    похилого    віку,   інвалідів),   якщо середньомісячний  сукупний  дохід  їх сімей нижчий, ніж прожитковий мінімум  для  сім'ї.

 

Назва соціальних послугдогляд вдома, соціальний супровід/патронаж, представництво інтересів, консультування.

   

Надають соціальні робітники 2-х відділень соціальної допомоги вдома:

Зміст послуг: придбання, доставка продуктів та продуктових наборів, інших товарів, медикаментів; допомога у прибиранні приміщень; допомога у пранні, приготуванні їжі; допомога в дотриманні особистої гігієни; оформлення документів на отримання субсидій та інших видів соціальних допомог; оплата комунальних та інших платежів; виклик лікаря, допомога у  відвідуванні лікарні; надання допомоги в оформленні документів та написання листів, представництво інтересів в органах державної влади, установах, підприємствах та організаціях, консультування з соціально-правових питань та інші.

Умовибезоплатно

Форма надання: денна

Періодичність надання: 2-3 рази на тиждень        

Документи, необхідні для отримання послуги:

1. Письмова заява громадянина;

2. Медичний висновок про нездатність до самообслуговування та потребу в постійній сторонній допомозі;

3. Копії: паспорта, ідентифікаційного коду, пенсійного посвідчення, копія довідки про встановлення групи інвалідності(за наявності);            

4.Довідка про склад сім’ї .

Підстави для відмови в наданні послуги:

- наявність медичних протипоказань;

- неповний пакет документів;

- наявність укладеного договору на довічне утримання.

 

Назва послуги:  адресна натуральна допомога

   

Надає відділення організації надання адресної натуральної допомоги

Зміст послуги: забезпечення безкоштовним одягом та взуттям, продуктовими наборами та гарячим харчуванням, послугами перукаря, дрібний ремонт житла, водопровідних кранів, вікон дверей, рубання дров, оранка городів, покіс трави, тощо.

Умовибезоплатно

Форма надання: денна

Термін надання: за потреби отримувача послуги

Документи, необхідні  для отримання соціальної послуги:

1.Письмова заява громадянина;

2.Довідка про склад сім'ї;

3.Копії: паспорта, ідентифікаційного коду, пенсійного посвідчення, копія довідки про встановлення групи інвалідності(за наявності).            

Підстави для відмови у наданні соціальної послуги:

- наявність інфекційних захворювань,

- залежність  від  психоактивних  речовин,  алкоголю, психічних захворювань,  що потребують перебування на  спеціальному диспансерному обліку.

 

Назва послугсоціальна адаптація, консультування, представництво інтересів, соціальна профілактика, посередництво.

   

Надає відділення денного перебування.

Зміст послуги: допомога в аналізі життєвої ситуації, формування та розвиток соціальних навичок, умінь, соціальної компетенції; надання інформації з питань соціального захисту населення; надання психологічної допомоги; вимірювання артеріального тиску, проведення оздоровчого масажу, заняття з оздоровчої фізкультури; освітні послуги (Університет третього віку),  організація денної зайнятості та дозвілля, тощо.

Умови:  безоплатно.

Форма надання: денна

Термін надання: за потреби отримувача послуги

Документи, потрібні для отримання соціальної послуги:

1) письмова заява громадянина; 
2) медичний  висновок;
3) копія  довідки  про  встановлення  групи інвалідності (за наявності);
4)  довідка  про  склад  сім'ї;
5)  копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (для внутрішньо переміщених осіб).

Підстави для відмови у наданні соціальної послуги: якщо за наявних ресурсів суб’єкт надання послуги не здатний задовольнити індивідуальні потреби отримувача соціальної послуги (відсутність кваліфікованих спеціалістів, матеріальної бази, вільних місць у суб’єкта, що надає соціальну послугу, наявність в отримувача соціальної послуги розладу психіки та/або поведінки, стану гострого алкогольного та/або наркотичного сп’яніння, ознак гострого захворювання), - послуга не надається.

В Територіальному  центрі  запроваджені  платні  соціальні послуги, а саме: догляд вдома, перукарські послуги, частковий ремонт житла, оранка городів, покіс трави.

На отримання платних послуг у Територіальному центрі мають право:

 - громадяни похилого віку, інваліди, хворі, які не здатні до самообслуговування  і  мають  рідних, які повинні забезпечити їм догляд  і допомогу;

 - громадяни, які перебувають у складній  життєвій  ситуації у зв'язку з безробіттям і  зареєстровані в державній  службі зайнятості  як  такі,  що   шукають   роботу,   стихійним   лихом, катастрофою (і  мають  на  своєму  утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів,   осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний  сукупний  дохід  їх  сімей вищий ніж прожитковий мінімум  для сім'ї.

Детальну інформацію щодо платних послуг можна отримати безпосередньо у територіальному центрі за адресою: вул. Маріїнська, 78, каб. 3,4 або за телефоном        (05537) 5-36-65

Надання соціальних послуг регулюється  Законом України «Про соціальні послуги» від 18.09.2012; Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 № 1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»; Положенням про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та Державними стандартами надання соціальних послуг.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора