Дніпрова хвиля

05 травня 2018 року місто Гола Пристань зустрічало учасників ХVІІІ Обласного конкурсу баяністів та акордеоністів ім. Валерія Путренка “Дніпрова хвиля”.

У трьох  вікових категоріях змагалися учні 2-8 класів шкіл естетичного виховання Херсонської області.

Метою конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей та молоді, надання можливостей для творчого самовиявлення та досконалості. До складу жюрі увійшли викладачі ЦК “Народні інструменти” КВНЗ “Херсонське музичне училище” Чумаченко О.В., Гетьман А.А.,  викладач ЦК “Народне інструментальне виконавство” КВНЗ “Херсонське училище культури” Кметюк О.В., лауреат Міжнародних конкурсів  Доценко Р.О. та доцент Миколаївського університету культури Оленін О.Ф.

Скадовська дитяча школа мистецтв була представлена  трьома учнями Щеренко І.В.  Це Зінченко Артем — 2 клас,  Ястреб Ілля — 2 клас,  Волкодав Артем — 5 клас.

Всього Гола Пристань прийняла 52 юних музикантів. І тим цінніші перемоги наших  учнів: І місце у Волкодава Артема, ІІ місце у Ястреба Іллі  та Зінченко Артема.

Учні народного відділу Скадовської дитячої школи мистецтв вкотре довели свою майстерність, артестизм та жагу до перемоги.