Скадовська районна державна адміністрація представила туристичний потенціал Скадовського району на 25 міжнародній туристичній виставці UITT 2019

Скадовська районна державна адміністрація спільно з Херсонською обласною державною адміністрацією представили оздоровчі заклади та туристичний потенціал Скадовського району на 25 міжнародній туристичній виставці UITT 2019, яка проходила у місті Києві 27-29 березня 2019 року.

Виставка UITT 2019 «Україна - Подорожі та Туризм» - важлива подія туристичної галузі України, яка традиційно проходить наприкінці березня. Виставка об'єднала сотні компаній-учасниць, делегатів готелів, санаторіїв, курортів, авіаліній та аеропортів, а також представників міжнародних та національних туристичних організацій, дипломатів, державних міністерств і відомств, агентів суміжних індустрії з України. Відвідують захід понад 20 тисяч профільних фахівців і зацікавлених громадян з різноманітних куточків світу. Цього року у виставці взяли участь 366 компанії з 27  країн світу та 37 міст та регіонів України, Загальна виставкова площа об’єднаного стенду Херсонщини  склала 36 квадратних метрів. Цього року його розміри та креативне оформлення привернули увагу всіх учасників та відвідувачів заходу.

Стратегічним партнером оформлення експозиції виступила компанія  «Дунапак Таврія», яка виготовила та доставила на виставку 5-ти метровий макет Джарилгацького маяка, Херсонської брами, пам’ятника «Першим корабелам», баржі з кавунами, елементи експозиції пляжного, винного та екологічного туризму.

Протягом 3-х днів, об’єднавши свої можливості, представники влади, бізнес-асоціацій, громадських об’єднань, природно-заповідного фонду області дарували тепло нашого південного сонця, пригощали локальними смаколиками.

За цей час стенд відвідали тисячі потенційних туристів, серед яких провідні туроператори України, ближнього та дальнього зарубіжжя. Проведено ділові зустрічі з заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайлом Тітарчуком, народним депутатом України Анною Романовою, президентом національної туристичної організації Іваном Ліптугою. Обговорено напрямки подальшого розвитку туризму в нашому регіоні та порушено деякі проблемні питання, в тому числі й щодо можливостей налагодження ефективного залізничного сполучення з Херсонщиною у високий туристичний сезон.

Основні завдання на поточний рік, які передбачають створення сучасної туристичної інфраструктури, підвищення рівня обслуговування та якості надання туристичних послуг.

У перспективі туризм і рекреація, як економічно вигідні галузі господарювання, мають посісти одне з провідних місць у структурі господарського комплексу Скадовського району.