Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ІКТ на уроці літератури

Фото без опису Фото без опису

19 березня 2018 року за планом роботи комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» у Володимирівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  відбувся районний семінар учителів російської мови і зарубіжної літератури з проблеми «Вплив сучасних інформаційних технологій навчання на підвищення ефективності засвоєння нового матеріалу на уроках зарубіжної літератури».

На показовому уроці у 6 класі «Джанні Родарі. «Листівки з видами міст». Широта світу та його сприйняття ліричним героєм вірша. Листівки як символ широти світу і прагнення до його відкриття» здобувачі освіти були ознайомлені  із життям і творчістю письменника, виразно читали його поезію,  зацікавилися тематичною виставкою  творів, вивчали особливості рідного краю.

Учитель зарубіжної літератури Світлана Степанюк розвивала  образне мислення, творчу уяву та фантазію, навички виразного і вдумливого читання поезії, характеризували з дітьми  образ ліричного героя. Уся  робота на уроці була направлена на формування шанобливого ставлення до культурних надбань людства, формування загальнолюдських  цінностей: доброти, щирості, співчуття, небайдужого ставлення до життя.

Тетяна Коваленко, методист комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет», провела з педагогами анкетування на знання Нового Закону України «Про освіту», познайомила присутніх із узагальненою базою даних «Професійний ріст учителя», довела до відома колег результати участі дітей у ІІ Міжнародній грі зі світової літератури (української та світової) «Sunflower»-2018.

Алла Дудченко, керівник районного методичного об’єднання учителів російської мови та зарубіжної літератури, запропонувала перелік тем для планування корисних і цікавих семінарів та методичних форм роботи на 2018/2019 навчальний рік.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора