Скадовська Районна
Державна Адміністрація

ІКТ на уроці літератури

19 березня 2018 року за планом роботи комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» у Володимирівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  відбувся районний семінар учителів російської мови і зарубіжної літератури з проблеми «Вплив сучасних інформаційних технологій навчання на підвищення ефективності засвоєння нового матеріалу на уроках зарубіжної літератури».

На показовому уроці у 6 класі «Джанні Родарі. «Листівки з видами міст». Широта світу та його сприйняття ліричним героєм вірша. Листівки як символ широти світу і прагнення до його відкриття» здобувачі освіти були ознайомлені  із життям і творчістю письменника, виразно читали його поезію,  зацікавилися тематичною виставкою  творів, вивчали особливості рідного краю.

Учитель зарубіжної літератури Світлана Степанюк розвивала  образне мислення, творчу уяву та фантазію, навички виразного і вдумливого читання поезії, характеризували з дітьми  образ ліричного героя. Уся  робота на уроці була направлена на формування шанобливого ставлення до культурних надбань людства, формування загальнолюдських  цінностей: доброти, щирості, співчуття, небайдужого ставлення до життя.

Тетяна Коваленко, методист комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет», провела з педагогами анкетування на знання Нового Закону України «Про освіту», познайомила присутніх із узагальненою базою даних «Професійний ріст учителя», довела до відома колег результати участі дітей у ІІ Міжнародній грі зі світової літератури (української та світової) «Sunflower»-2018.

Алла Дудченко, керівник районного методичного об’єднання учителів російської мови та зарубіжної літератури, запропонувала перелік тем для планування корисних і цікавих семінарів та методичних форм роботи на 2018/2019 навчальний рік.