Структурні підрозділи

Скадовської районної державної адміністрації

Апарат РДА

1.Відділ фінансово-господарського забезпечення, управління персоналом, організаційної роботи та з питань     внутрішньої    політики.

2.Відділ ведення Державного реєстру виборців.

3.Відділ діловодства, контролю,  роботи із зверненнями громадян та з питань доступу до публічної інформації.

4. Головний спеціаліст – юрисконсульт.

Окремі структурні підрозділи РДА

1.Управління праці та соціального захисту населення.

2.Фінансовий відділ.

3.Архівний відділ.

4.Відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля (без права юридичної особи)

5.Відділ освіти, культури, молоді та спорту.

6.Служба у справах дітей.

7.Відділ оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами (без права юридичної особи).

8.Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності та туризму районної державної адміністрації (без права юридичної особи).