Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Головний спеціаліст відділу організаційної роботи, забезпечення діяльності керівництва апарату районної державної адміністрації

 

УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття посади державної служби

категорії «В» – головного спеціаліста відділу організаційної роботи, забезпечення діяльності керівництва апарату районної державної адміністрації, що обіймає особа, з якою укладено контракт про проходження державної служби на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

 

Загальні вимоги

 

Посадові обов’язки

1.Здійснює організаційне забезпечення діяльності районної державної адміністрації, взаємодіє з іншими органами державної влади та місцевого самоврядування щодо виконання вимог чинного законодавства України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень голів обласної та районної державних адміністрацій.

2.Взаємодіє з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та надає їм методичну допомогу з питань організаційної роботи.

3.Відповідно до Регламенту районної державної адміністрації, за пропозиціями керівництва районної державної адміністрації,  готує перспективний та поточні плани роботи районної державної адміністрації, а у разі потреби – оперативні, які затверджуються головою районної державної адміністрації.

4. Щомісяця складає план-календар основних заходів районної державної адміністрації за пропозиціями керівництва районної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, виконавчих комітетів територіальних громад району.

5. Організаційно забезпечує підготовку та проведення засідань колегії районної державної адміністрації, нарад, семінарів, інших заходів, що проводить голова районної державної адміністрації, заступник голови та керівник апарату районної державної адміністрації.

6. Вирішує питання організаційного забезпечення проведення виборів та референдумів у межах, визначених чинним законодавством.

7.Бере участь у підготовці звіту голови районної державної адміністрації про виконання програми соціально-економічного і культурного розвитку району за рік та виконання делегованих повноважень районної ради.

8. Бере участь у підготовці та проведенні заходів з нагоди загальнодержавних свят, організації проведення семінарів, конференцій, засідань, нарад, присвячених внутрішньополітичним проблемам.

9. За дорученням керівництва районної державної адміністрації в установленому порядку оформляє матеріали про нагородження працівників району пам’ятними відзнаками та нагородження Почесними грамотами, Подяками голови районної державної адміністрації.

10. Виконує інші доручення керівництва, що стосуються діяльності відділу.

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5300 грн.

Надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;

Надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

 

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

 

Перелік інформації, необхідної для участі в конкурсі, та строк її подання

1) заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 2 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року       № 246 (зі змінами);

2) резюме за формою згідно з додатком 21 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (зі змінами), в якому обов’язково зазначається така інформація:

- прізвище, ім`я, по батькові кандидата;

- реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

- підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;

- відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах у відповідній сфері, визначеній в умовах конкурсу, та на керівних посадах (за наявності відповідних вимог);

3) заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Подача додатків до заяви не є обов’язковою.

 

Документи приймаються до 17 год. 00 хв. 23 березня 2021 року.

 

Додаткові (необов’язкові) документи

Заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 256 (зі змінами).

 

Дата і час початку проведення тестування кандидатів.

Місце або спосіб проведення тестування.

 29 березня 2021 року о 15 год. 00 хв.

 

Приміщення Скадовської районної державної адміністрації (75700, м. Скадовськ, вул. Олександрівська, 34, ІIІ поверх).

Проведення тестування за фізичної присутності кандидатів.

 

 

Місце або спосіб проведення співбесіди (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно)

Приміщення Скадовської районної державної адміністрації (75700, м. Скадовськ, вул. Олександрівська, 34, ІIІ поверх).

Проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів.

 

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Черкас Тетяна Вікторівна,

тел. (05537) 5-33-31

skad_kadru@ukr.net

 

Кваліфікаційні вимоги

1

Освіта

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра,  молодшого бакалавра

2

Досвід роботи

Без досвіду роботи

3

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Ефективність координації з іншими

- здатність налагоджувати зв’язки з іншими структурними підрозділами державного органу, представниками інших державних органів, в тому числі з використанням цифрових технологій;

- уміння конструктивного обміну інформацією, узгодження та упорядкування дій;

- здатність до об’єднання та систематизації спільних зусиль

2.

Аналітичні здібності

- здатність до логічного мислення, узагальнення, конкретизації, розкладання складних питань на складові, виділяти головне від другорядного, виявляти закономірності;

- вміння встановлювати причинно- наслідкові зв’язки;

- вміння аналізувати інформацію та робити висновки, критично оцінювати ситуації, прогнозувати та робити власні умовиводи

3.

Самоорганізація та самостійність в роботі

- уміння самостійно організовувати свою діяльність та час, визначати пріоритетність виконання завдань, встановлювати черговість їх виконання;

-здатність до самомотивації ( самоуправління);

-вміння самостійно приймати рішення і виконувати завдання у процесі професійної діяльності

4.

Уважність до деталей

- здатність помічати окремі елементи та акцентувати увагу на деталях у своїй роботі;

- здатність враховувати деталі при прийнятті рішень;

5.

Відповідальність

- усвідомлення важливості якісного виконання своїх посадових обов’язків з дотриманням строків та встановлених процедур;

- усвідомлення рівня відповідальності під час підготовки і прийняття рішень, готовність нести відповідальність за можливі наслідки реалізації таких рішень;

- здатність брати на себе зобов’язання, чітко їх дотримуватись і виконувати

Професійні знання

Вимога

Компоненти вимоги

1

 

Знання законодавства

Знання:

Конституції України;

Закону України “Про державну службу”;

Закону України “Про запобігання корупції”

та іншого законодавства

2

Знання законодавства у сфері

Закон України «Про місцеві державні адміністрації».

Закон України «Про громадські об’єднання».

Закон України «Про звернення громадян».

Закон України “Про доступ до публічної інформації»

3

Знання сучасних інформаційних технологій

Вміння використовувати комп’ютерне обладнання, програмне забезпечення та офісну техніку, вільне володіння програмами: MS Office (Word, Excel).

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора