Про проведення он-лайн заходів

Фото без опису        Наприкінці  січня поточного року Скадовською філією Херсонського обласного центру зайнятості проведено низку заходів, а саме:

• проведено вебінар для роботодавців, організований Херсонським обласним центром зайнятості спільно з  Головним управлінням Держпраці. В ході проведення вебінару розглядалися питання дотримання законодавства про зайнятість, оформлення трудових відносин, ризиків і відповідальності роботодавців за використання нелегальної праці та інші питання трудового законодавства. Роботодавці Скадовщини, які працюють у сфері торгівлі та громадського харчування, готельного і ресторанного бізнесу мали можливість в режимі он-лайн поспілкуватися та задати питання представникам Головного управління Держпраці.
  • проведена відеоконференція з питання підбору кадрів до підрозділів поліції Херсонщини. Безробітні громадяни Скадовського району скористалися можливість в режимі он-лайн ознайомитися з умовами працевлаштування до підрозділів поліції Херсонщини. Представники Головного управління Національної поліції ознайомили присутніх з вимогами до претендентів на роботу, із заробітною платою, соціальним пакетом, з можливістю кар’єрного росту та навчання, а також відповіли на питання від зацікавлених у працевлаштуванні.

Фото без опису      Фото без опису