Поповнення в скарбничці нагород!

Фото без опису    Відволіктися від турбот, насолоджуючись естетикою вічного мистецтва. Щороку в Запоріжжі проходить Чемпіонат України зі спортивних танців. Спортсмени майже всіх вікових категорій дарують глядачам неперевершені емоції за допомогою рухів, витонченість яких порівнюють із морськими хвилями. 01 грудня 2019 року учасники народного колективу спортивного бального танцю «Каравела» Скадовського районного будинку культури (керівники Наталія Уварова та Володимир Шаронов) теж боролися за перемоги.

Елегантні погляди та витончені рухи – лише невеличка частка того, що мають демонструвати хлопці та дівчата. Їхню роботу оцінювало близько 17-ти суддів. Шість пар народного колективу спортивного бального танцю «Каравела» стали фіналістами змагань. Самохвалов Данило та Клепець Катерина – бронзові призери Чемпіонату.