Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про добір на період дії карантину

Назва та категорія посади, стосовно якої прийнято рішення  про необхідність призначення:

начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Скадовської районної державної адміністрації Херсонської області, категорія «Б»

 

Основні посадові обов’язки:

1. Керівництво та організація роботи відділу:

- забезпечення виконання завдань і функцій покладених на відділ;

- забезпечення видання наказів у випадках та в порядку, визначених Законом, організація і контроль за їх виконанням;

- підписання визначених Законом документів, що скріплюються печаткою відділу;

- внесення у встановленому законодавством порядку пропозиції стосовно притягнення до відповідальності осіб, винних у порушенні Закону;

2. Забезпечення та виконання:

- реалізації державної політики з питань створення і ведення єдиного Державного реєстру виборців у районі, застосування чинного законодавства та запобігання порушень його вимог під час виконання покладених на відділ завдань і обов’язків.

3. Здійснення періодичного поновлення, а також уточнення персональних даних Реєстру.

4. Забезпечення ведення та організація:

- Реєстру, що передбачає проведення організаційно-правової підготовки та виконання в режимі записування таких дій:

а) внесення запису про виборця до бази даних Реєстру;

б) внесення змін до персональних даних виборців, що містяться в базі даних;

- знищення запису Реєстру на підставах і у спосіб, що встановлені Законом України «Про Державний реєстр виборців» та рішеннями розпорядника Реєстру, прийнятими згідно із Законом, з використанням візуального та автоматизованого контролю за повнотою та коректністю персональних даних Реєстру.

5. Забезпечення проведення:

- відповідно до законодавства захисту Реєстру під час його ведення, в тому числі дотримання вимог функціонування комплексної системи захисту інформації в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі «Державний реєстр виборців».

6. Виконання функцій оператора інформаційно- телекомунікаційної системи відділу ведення Державного реєстру виборців відповідно до вимог інструкції оператора інформаційно- телекомунікаційної системи, координація своєї роботи з Службою розпорядника Державного реєстру виборців.

7. Забезпечення роботи щодо:

- в установленому порядку розгляду звернень громадян з питань, пов’язаних з діяльністю відділу;

- проведення у разі потреби перевірки відомостей про особу, зазначених у заяві про включення до Реєстру чи зміну її персональних даних, внесених до Реєстру;

- визначення на підставі відомостей про виборчу адресу виборця номеру виборчого округу, округу з референдуму (зазначає закордонний округ) та номеру виборчої дільниці, дільниці референдуму, до яких відноситься виборець.

8. Організація та забезпечення роботи щодо:

- формування подань до ЦВК щодо виборчих дільниць, які існують на постійній основі, за наданими суб’єктами їх внесення відомостями;

- здійснення обліку виборчих дільниць, які існують на постійній основі;

- у разі призначення виборів чи референдумів складання, уточнення та виготовлення списків виборців на виборчих дільницях, дільницях референдуму відповідно до законодавства;

9. Здійснення та надання:

- в установленому законом порядку представництва інтересів відділу в судах;

- необхідної інформації на запит суду стосовно уточнення відомостей про виборця у зв’язку з розглядом адміністративної справи щодо уточнення списку виборців;- в установленому законом порядку стІнформація пр

атистичної інформації про кількісні характеристики виборчого корпусу на підставі відомостей Реєстру.

10. Здійснення взаємодії з органами місцевого самоврядування, виборчими комісіями, організаційної підтримки та методичного забезпечення проведення виборів і референдумів у межах визначених чинним законодавством.

Умови оплати праці: відповідно до Закону України “Про державну службу” № 889-VIII та постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 “Питання оплати праці державних органів” (зі змінами).

Інформація про строковість призначення на посаду:

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

Вимоги до професійної компетентності кандидатів:

Освіта: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого магістра (спеціаліста).

Досвід роботи: досвід роботи на посадах державної служби категорій “Б” чи “В” або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року.

Знання законодавства: Закону України “Про місцеві державні адміністрації”;

Закону України “Про доступ до публічної інформації”;

Закону України “Про звернення громадян”;

Закону України “Про Державний реєстр виборців”;

Закону України “Про вибори Президента України”;

Закону України “Про вибори народних депутатів України”;

Закону України “Про місцеві вибори”;

Закону України “Про захист персональних даних”;

Закону України “Про всеукраїнський референдум”;

 Закону України “Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні”.

 

Професійна знання:

- актів законодавства та нормативно-правових актів, що стосуються державної служби, діяльності районної державної адміністрації, відділу ведення Державного реєстру виборців;

- вимог законодавства України та відомчу нормативну базу з питань захисту інформації в автоматизованих системах;

- структури та принципів функціонування інформаційно-телекомунікаційної системи;

- володіння навиками щодо інсталяції та налаштування системного програмного забезпечення, програмних та технічних засобів  інформаційно-телекомунікаційної системи;

- положення проектної та експлуатаційної документації КСЗІ;

- практики застосування чинного законодавства (постанов Центральної виборчої  комісії);

- Інструкції з діловодства.

Знання сучасних інформаційних технологій: вміння використовувати комп’ютерне обладнання, програмне забезпечення та офісну техніку, вільне володіння програмами: MS Office (Word, Excel).

Особа, яка бажає взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, подає таку інформацію через Єдиний портал вакансій державної служби:

1. Заяву  із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 1 до Порядку призначення на посади державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 290.

2. Резюме за формою згідно з додатком 2 до Порядку призначення на посади державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 290,

 в якому обов’язково зазначається така інформація:

- прізвище, ім`я, по батькові кандидата;

-реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

- підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;

- відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах.

3. Заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Документи приймаються протягом 05 календарних днів з дня оприлюднення оголошення на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби (до 17 години 25.05.2020 року).

Додаткова інформація з питань проведення конкурсу надається відділом фінансово-господарського забезпечення, управління персоналом, організаційної роботи та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації за телефоном: (05537) 5-33-31, kadru@skadovsk-rda.gov.ua

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора