Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про добір на період дії карантину

Назва та категорія посади, стосовно якої прийнято рішення  про необхідність призначення:

начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Скадовської районної державної адміністрації Херсонської області, категорія «Б»

 

Основні посадові обов’язки:

1. Керівництво та організація роботи відділу:

- забезпечення виконання завдань і функцій покладених на відділ;

- забезпечення видання наказів у випадках та в порядку, визначених Законом, організація і контроль за їх виконанням;

- підписання визначених Законом документів, що скріплюються печаткою відділу;

- внесення у встановленому законодавством порядку пропозиції стосовно притягнення до відповідальності осіб, винних у порушенні Закону;

2. Забезпечення та виконання:

- реалізації державної політики з питань створення і ведення єдиного Державного реєстру виборців у районі, застосування чинного законодавства та запобігання порушень його вимог під час виконання покладених на відділ завдань і обов’язків.

3. Здійснення періодичного поновлення, а також уточнення персональних даних Реєстру.

4. Забезпечення ведення та організація:

- Реєстру, що передбачає проведення організаційно-правової підготовки та виконання в режимі записування таких дій:

а) внесення запису про виборця до бази даних Реєстру;

б) внесення змін до персональних даних виборців, що містяться в базі даних;

- знищення запису Реєстру на підставах і у спосіб, що встановлені Законом України «Про Державний реєстр виборців» та рішеннями розпорядника Реєстру, прийнятими згідно із Законом, з використанням візуального та автоматизованого контролю за повнотою та коректністю персональних даних Реєстру.

5. Забезпечення проведення:

- відповідно до законодавства захисту Реєстру під час його ведення, в тому числі дотримання вимог функціонування комплексної системи захисту інформації в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі «Державний реєстр виборців».

6. Виконання функцій оператора інформаційно- телекомунікаційної системи відділу ведення Державного реєстру виборців відповідно до вимог інструкції оператора інформаційно- телекомунікаційної системи, координація своєї роботи з Службою розпорядника Державного реєстру виборців.

7. Забезпечення роботи щодо:

- в установленому порядку розгляду звернень громадян з питань, пов’язаних з діяльністю відділу;

- проведення у разі потреби перевірки відомостей про особу, зазначених у заяві про включення до Реєстру чи зміну її персональних даних, внесених до Реєстру;

- визначення на підставі відомостей про виборчу адресу виборця номеру виборчого округу, округу з референдуму (зазначає закордонний округ) та номеру виборчої дільниці, дільниці референдуму, до яких відноситься виборець.

8. Організація та забезпечення роботи щодо:

- формування подань до ЦВК щодо виборчих дільниць, які існують на постійній основі, за наданими суб’єктами їх внесення відомостями;

- здійснення обліку виборчих дільниць, які існують на постійній основі;

- у разі призначення виборів чи референдумів складання, уточнення та виготовлення списків виборців на виборчих дільницях, дільницях референдуму відповідно до законодавства;

9. Здійснення та надання:

- в установленому законом порядку представництва інтересів відділу в судах;

- необхідної інформації на запит суду стосовно уточнення відомостей про виборця у зв’язку з розглядом адміністративної справи щодо уточнення списку виборців;- в установленому законом порядку стІнформація пр

атистичної інформації про кількісні характеристики виборчого корпусу на підставі відомостей Реєстру.

10. Здійснення взаємодії з органами місцевого самоврядування, виборчими комісіями, організаційної підтримки та методичного забезпечення проведення виборів і референдумів у межах визначених чинним законодавством.

Умови оплати праці: відповідно до Закону України “Про державну службу” № 889-VIII та постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 “Питання оплати праці державних органів” (зі змінами).

Інформація про строковість призначення на посаду:

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

Вимоги до професійної компетентності кандидатів:

Освіта: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого магістра (спеціаліста).

Досвід роботи: досвід роботи на посадах державної служби категорій “Б” чи “В” або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року.

Знання законодавства: Закону України “Про місцеві державні адміністрації”;

Закону України “Про доступ до публічної інформації”;

Закону України “Про звернення громадян”;

Закону України “Про Державний реєстр виборців”;

Закону України “Про вибори Президента України”;

Закону України “Про вибори народних депутатів України”;

Закону України “Про місцеві вибори”;

Закону України “Про захист персональних даних”;

Закону України “Про всеукраїнський референдум”;

 Закону України “Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні”.

 

Професійна знання:

- актів законодавства та нормативно-правових актів, що стосуються державної служби, діяльності районної державної адміністрації, відділу ведення Державного реєстру виборців;

- вимог законодавства України та відомчу нормативну базу з питань захисту інформації в автоматизованих системах;

- структури та принципів функціонування інформаційно-телекомунікаційної системи;

- володіння навиками щодо інсталяції та налаштування системного програмного забезпечення, програмних та технічних засобів  інформаційно-телекомунікаційної системи;

- положення проектної та експлуатаційної документації КСЗІ;

- практики застосування чинного законодавства (постанов Центральної виборчої  комісії);

- Інструкції з діловодства.

Знання сучасних інформаційних технологій: вміння використовувати комп’ютерне обладнання, програмне забезпечення та офісну техніку, вільне володіння програмами: MS Office (Word, Excel).

Особа, яка бажає взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, подає таку інформацію через Єдиний портал вакансій державної служби:

1. Заяву  із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 1 до Порядку призначення на посади державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 290.

2. Резюме за формою згідно з додатком 2 до Порядку призначення на посади державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 290,

 в якому обов’язково зазначається така інформація:

- прізвище, ім`я, по батькові кандидата;

-реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

- підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;

- відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах.

3. Заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Документи приймаються протягом 05 календарних днів з дня оприлюднення оголошення на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби (до 17 години 25.05.2020 року).

Додаткова інформація з питань проведення конкурсу надається відділом фінансово-господарського забезпечення, управління персоналом, організаційної роботи та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації за телефоном: (05537) 5-33-31, kadru@skadovsk-rda.gov.ua

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора