Ти можеш усе! Можливості безмежні!

У сфері підвищення якості навчання людей з інвалідністю і сприяння у подальшому  працевлаштуванні в ІТ – компанії з 05 лютого 2020 року  проходить реєстрація бажаючих учасників на безоплатне навчання онлайн курсів соціального проекту «Ти можеш усе! Можливості безмежні». По закінченню навчання є можливість прийняти участь у конкурсах на вакантні посади.

Навчальний процес розпочнеться з 5 березня 2020 року і триватиме 14 тижнів, ще тиждень на отримання сертифікатів, а далі – конкурси на вакантні посади.

За більш детальною інформацією щодо безоплатного навчання онлайн курсів проекту «Ти можеш усе! Можливості безмежні» звертатись до управління праці та соціального захисту населення м. Скадовськ, вул. Маріїнська, 78 , каб. 7 , або за телефоном:                     (05537) 52661, також можна ознайомитись з Проектом за посиланням https://education.msp.gov.ua/