Людина не товар!

Торгівля людьми – це глобальна проблема, жертвами сучасних форм рабства в усьому світі щорічно стають мільйони людей. Економічні причини, змушують людей шукати роботу за кордоном, тому недотримання правильного алгоритму дій може завести людину до рабства.

З метою убезпечення людей від потрапляння в сучасне рабство,  підвищення рівня обізнаності населення з питань протидії торгівлі людьми 15 cерпня 2018 року в приміщенні Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості,  працівники Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) провели засідання за «круглим столом» на тему «Людина не товар!». У заході взяли участь соціальні партнери Центру, які безпосередньо проводять роз’яснювальну роботу серед населення району з цього питання.

В рамках заходу працівники Центру показали презентацію на тему: «Попередження торгівлі людьми у ХХІ столітті». Учасники засідання обговорили отриману інформацію, поділилися власним життєвим досвідом, розповіли реальні історії людей, які працювали в інших країнах,  отримали нові практичні знання та навички щодо пошуку легальної роботи за кордоном через сайт Міністерства соціальної політики України. Особливу увагу фахівці Центру звернули на механізм злочинних дій торгівців людьми та способи захисту від них.

По завершенні «круглого столу», працівники Центру провели анкетування щодо закріплення знань про причини та прояви торгівлі людьми.

Проведений аналіз анкет учасників засідання показав, що вони добре засвоїли матеріал. Це дає надію на те, що зменшиться кількість людей, які можуть потрапити у рабство.