Свято жінок, весни та краси!

07 березня 2018 року у великій залі районного будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня, який відкрили ведучі Юрій Колядюк та Андрій Філінцев.

Очільники влади голова Скадовської райдержадміністрації Віктор Турик, голова Скадовської районної ради Олег Старенький привітали зі святом та відзначили найкращих жінок Скадовського району Почесними грамотами, подяками і квітами. Від міської ради жінок вітали заступники міського голови Олександр Грищенко і Анатолій Розумний авторськими віршованими рядками й подарували квіти усім жінкам у залі.

Зворушливим моментом свята стало вітання очільниками влади та місцевого самоврядування матерів та дружин воїнів АТО цінними подарунками та квітами. Глядачі в залі аплодували стоячи, в знак шани та поваги за виховання справжніх героїв сьогодення, завдяки яким ми маємо змогу посміхатися та радіти життю.

Талановиті творчі чоловіки Скадовського району: клуб авторської пісні «Капітан», Євген Іванов, Василь Козак (Благодатненський СБК), Віталій Посполіта, народний квартет «Любисток» (Новомиколаївський СБК), Анатолій Волошин, дует родини Бугаєнко Олександра і Людмили та вокальний гурт «Креатив» Широківського СБК — зірвали шквал оплесків глядачів. Хореографічні  номери дарували: народний колектив спортивного бального танцю «Каравела» (кер. Лариса, Володимир Шаронови та Наталія Уварова), народний колектив сучасної хореографії «Провінційний балет» (кер. Наталія Шептухіна), театр-тацю  «Драйв» (кер. Валентина Хмара, Скадовська ДШМ).

Того ж дня вітали жінок і в КЗ «Лазурненський СБК», концертом аматорів будинку культури під назвою — «Жінка-весна».  Ведучі програми – чоловіки відкрили святковий концерт. Усіх жінок привітав заступник селищного голови Олексій Марченко, вручивши квіти та солодкі подарунки учасникам художньої самодіяльності.

Гарний настрій створили: народний вокальний ансамбль «Вербиченька», квартет «Порада», тріо «Калинонька», народний фольклорний ансамбль «Бабусі» (кер. Валентина Демчук), солісти: Олександр Савенко, Наталля Романова, Тамара Лєпілова, танцювальні колективи: «Ритми» (кер. Юрій Калінчев) та «Грація» (кер. Володимир Пугачов).

Директор СБК Валентина Демчук оголосила подяки спонсорам свята селищному голові Сергію Бєліку та депутатам селищної ради Сергію Тригубчуку і Олександру Демчуку.

08 березня 2018 року в Новоукраїнському сільському клубі відбувся  святковий концерт «Зі святом весни!». В заході прийняли участь учасники художньої самодіяльності Тарасівського та Новоукраїнського сільських клубів. А саме: жіночий ансамбль «Новоукраїнські дівчата» у складі: Бойко О.В.,Коваленко С.М.,Марчук О.М.,Бойко А.В., гурток «Смайлик» (Соценко Каміла та Бойко Аня), Ольга Глухова, Олефіренко Дмитро.

Всі заходи творчої громади Скадовського району подарували  весняний настрій та незабутні враження.