День рятівника України

Ураховуючи значний  внесок  працівників  аварійно-рятувальних служб,  пожежної охорони,  інших спеціальних  формувань, а  також громадян  у  справу  ліквідації  наслідків  надзвичайних  ситуацій техногенного та природного характеру,  захисту  життя  і  здоров'я людей,   на  підтримку  ініціативи  громадськості  та  Міністерства України з    питань    надзвичайних    ситуацій   та   у   справах захисту населення   від   наслідків Чорнобильської катастрофи Указом президента України встановлено 17 вересня День рятівника.

Цього дня у затишній виставковій залі Скадовського районного будинку культури вітали людей, які впевнено дивляться в майбутнє і своєю щоденною героїчною працею прагнуть зробити життя нашого суспільства безпечним.

Очільники влади міста та району відзначили кращих рятівників грамотами, подяками та подарунками. Гарний настрій дарували творчі колективи Скадовського районного будинку культури: солісти-вокалісти народної вокальної естрадної студії «Всі разом» (кер. Юрій Луканов) та театр-танцю «Драйв» (кер. Валентина Хмара).

Начальник Скадовського Районного Сектору  ГУ ДСНС України у Херсонській області  підполковник служби цивільного захисту Дмитро Турченко оголосив подяку колективу та вручив колегам цінні подарунки.

Нехай Божа Матір завжди буде вашою покровителькою і захисницею, вірною помічницею у професійній діяльності та оберегом на життєвому шляху.