Скадовська Районна
Державна Адміністрація

ДОВІДКА ПРО НЕСУДИМІСТЬ

Для замовлення довідки про несудимість ОНЛАЙН на сайті Головного сервісного центру МВС України http://hsc.gov.ua/dovidka-pro-vidsutnist-sudimosti/

• Зареєструйся через Електронний цифровий підпис (фізичної особи) або Bank ID *
  • Заповни електронну форму (вкажи, в якому ТСЦ зручно забрати готову довідку)**
  • Отримай повідомлення про готовність документу або перевір статус готовності довідки онлайн
  • Забери довідку у обраному сервісному центрі МВС пред’явивши документ, що посвідчує особу Представника

*при замовленні через Bank ID отримати довідку можна лише в паперовому варіанті
             **відправлення електронної форми здійснюється лише за допомогою персонального комп’ютера на якому встановлено ОС Windows

У полі «Спосіб отримання довідки» оберіть у якому вигляді бажано отримати довідку:

• електронний варіант – довідка надійде на вказану у формі заповнення електронну адресу;
  • паперовий варіант – довідку можна забрати у бажаному сервісному центрі МВС.

Увага! При замовленні довідки онлайн збережіть її номер. Це дозволить Вам самостійно перевіряти статус її готовності.

РСЦ Нова Каховка код 6545 (для отримання довідки у Центрі надання адміністративних послуг Скадовської районної державної адміністрації за адресою: вул. Маріїнська, 66 (Будинок культури, за Приватбанком), тел.:5-25-48)

Для замовлення довідки про несудимість через Центр надання адміністративних послуг Скадовської районної державної адміністрації

(вул. Маріїнська, 66 (Будинок культури, за Приватбанком), тел.:5-25-48)

• Подати копію документа, що посвідчує особу

ЗАПИТ

до Департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення МВС України

на отримання довідки про відсутність (наявність) судимості або обмежень,

передбачених кримінально-процесуальним законодавством України

Прізвище (укр.)__________________________  Фамилия (рус.)_______________________

Ім’я (укр.)_______________________________ Имя (рус.)____________________________

По батькові (укр.)________________________  Отчество (рус.)_______________________

Якщо змінювались прізвище, ім’я та по-батькові – вказати попередні:

(укр.)_________________________________  (рус.) _________________________________

Дата народження______________________________________________________________

(число, місяць, рік)

Місце народження____________________________________________________________

(населений пункт, район, область, країна)

Громадянство________________________________________________________________

(країна)

Контактний телефон __________________________________________________________

До запиту додається копія документа_____________________________________________

(паспорт, свідоцтво про народження, довідка)

Мета запиту: (необхідне підкреслити)

1. Здійснення усиновлення, встановлення опіки (піклування), створення прийомної сім’ї або дитячого будинку сімейного типу.

2. Оформлення документів в органи соціального забезпечення.

3. Оформлення візи для виїзду за кордон.

4. Надання в установи іноземних держав, працевлаштування за кордоном.

5. Оформлення на роботу.

6. Оформлення дозволу на зброю, оформлення ліцензії на роботу з вибуховими речовинами.

7. Оформлення ліцензії на роботу з наркотичними засобами, психотропними речовинами та прекурсорами.

8. Для участі у тендері.

9. Оформлення громадянства.

10. Оформлення або поновлення документів.

11. Інша.

Відповідно до Закону України „Про захист персональних даних” від 01.06.2010 № 2297-VI даю згоду на обробку моїх персональних даних.

Я поінформований про те, що довідку отримаю _______________ 20__ року,

у разі необхідності уточнення інформації ___________ 20__ року.

„____” ________________ 20___ року   ________________         ______________________

(підпис заявника)                                               (прізвище та ініціали)

Відмітка про отримання інформації

Довідку отримав: _______________      ______________      __________________________