Святкування почалися з малюнків на асфальті та вручення нагород

20 вересня 2018 року маленькі художники зразкової студії «Палітра», під керівництвом Миколи Бута, комунального закладу «Скадовський районний будинок культури ім. Шевченка» — розпочали відзначення 124-ї річниці з Дня заснування міста Скадовськ.

Невеличкий майданчик біля пам’ятника засновника міста С.Б. Скадовського, перетворився в дивовижну художню галерею привітань на асфальті.

Понад 40 юних художників в своїх малюнках, передавали власне бачення рідного міста, мрії на майбутнє та любов до рідної України.

Усі учасники отримали солодкі подарунки, а кращі малюнки — відзначено грамотами.

21 вересня, в затишному «Зеленому театрі», відмітили найкращих, найактивніших мешканців нашого міста Скадовськ, людей, які будують історію міста, які його населяють, які просто люблять його понад усе.

Секретар виконкому Скадовської міської ради Лілія Козел вручила «відзнаку виконкому» Миколі Буту – керівнику зразкової художньої студії «Палітра», за значний особистий внесок у розвиток добробуту міської громади, ініціативність та активну громадську позицію. «Відзнаку міського голови» отримав —  Анатолій Шумейко, керівник народного дитячого колективу біг-бенду «Сурма».

Почесними грамотами нагородили: Ірину Безтравну – заступника директора Скадовського РБК, Наталію Шептухіну — керівника народного хореографічного колективу «Провінційний балет», Любов Фабрикову — керівника народного ансамблю народної пісні «Радість», Олексія Бєлоуса — керівника народного фотоклубу «Парус», Володимира Єрмакова — завідуючого спортивним відділом Скадовського РБК, Наталію Уварову — керівника народного колективу спортивного бального танцю «Каравела», Володимира Шаронова — керівника колективу бального танцю «Болеро». Дипломи «двір і під’їзд зразкового порядку» вручено кращим господарям будинків.

Гарного настрою додали аматори сцени Скадовського РБК: солісти-вокалісти народної вокальної студії «Всі разом» (кер. Юрій Луканов) та вокальної студії Скадовського РБК (кер. Юрій Саранча), театр - танцю "Драйв" (кер. Валентина Хмара, Скадовської ДШМ).