Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Вдячність! Шана! Повага!

Фото без опису    Фото без опису

06 грудня 2019 року в районі урочисто відзначили День Збройних Сил України, День волонтера та День місцевого самоврядування. Сьогодні ці  свята як ніколи переплелися воєдино, як вияв прагнень до миру та злагоди.

Під бурхливі оплески вдячних глядачів до великої зали зайшли усі військовослужбовці Скадовщини. Урочисто внесли Державний Прапор України наші захисники – військовослужбовці військові частини А 2845. Участь в святкових заходах взяли представники органів влади району та міста, військовослужбовці військових частин, волонтери. 

У своїх промовах голова районної державної адміністрації Віктор Турик, голова Скадовської районної ради Олег Старенький, секретар міської ради Олег Сокольчук — дякували усім військовослужбовцям та волонтерам за патріотизм, відповідальність і самовідданість, бажали життєвих гараздів та нових подвигів у благородній справі служіння Україні та її народу. 

Військові, волонтери та кращі працівники органів місцевого самоврядування приймали вітання та Почесні грамоти, подяки та цінні подарунки за зразкову службу та сумлінну працю. Скадовська громада, з повагою віддає  шану героям усіх часів, завдяки яким майорить сьогодні синьо-жовтий прапор свободи в нашій державі Україні.

Також очільники влади дякували всім працівникам органів місцевого самоврядування за професійну майстерність  та бажали невичерпної енергії, наснаги, родинного благополуччя, нових здобутків на професійній та життєвій ниві. 

Всіх присутніх привітали аматорські колективи районного будинку культури та клубних закладів Скадовського району: народний вокальний ансамбль «Лебідка» (кер. Валентина Долгополова), народний хореографічний колектив «Провінційний балет» (кер. Наталія Шептухіна), Заслужений працівник культури України Ольга Миронець та народний ансамбль народної пісні «Радість» (кер. Любов Фабрикова), народний колектив спортивного бального танцю «Каравела» (кер. Наталія Уварова та Володимир Шаронов), народний вокальний квартет «Калини цвіт» (кер. Анатолій Токарчук, Михайлівський СБК) та театр-танцю «Драйв» (кер. Валентина Хмара, Скадовська ДШМ).

Фото без опису    Фото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора