Березневі курси цільового призначення

Протягом березня поточного року на базі Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості проведено підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення для безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Навчання проводилось стаціонарно з залученням викладачів за напрямами «Дотримання основ санітарії та гігієни в закладах відпочинку» та «Дотримання основ санітарії та гігієни в кулінарії».

Для проходження навчання було сформовано чотири групи слухачів, залучено 37 безробітних осіб. Термін навчання кожної групи - п’ять днів.

Відвідувачі курсів працюють сезонно за професіями, затребуваними в оздоровчий період. Після проходження навчання на курсах цільового призначення усі слухачі отримують посвідчення про підвищення кваліфікації встановленого зразка.

В подальшому також планується формування груп слухачів на аналогічні курси, в тому числі за дистанційною формою навчання.