Затверджено плани спільних дій

15 січня 2018 року Херсонським зональним відділом Військової служби правопорядку (далі – Херсонським ЗВ ВСП) та Скадовським відділенням поліції Новокаховського відділу поліції Головного управління національної поліції у Херсонській області (далі Скадовським ВП Новокаховського ВП ГУНП у Херсонській області) підписано та затверджено план спільних дій Скадовського ВП Новокаховського ВП ГУНП у Херсонській області та групи Військової служби правопорядку м. Скадовськ Херсонського ЗВ ВСП на період 2018 року. З ініціативою розроблення вищевказаного плану виступив начальник групи Військової служби правопорядку м. Скадовськ Херсонського ЗВ ВСП майор Олександр Кожин.

Планом передбачено проведення наступних заходів:

-       проведення спільних патрулювань адміністративної території міста Скадовська та Скадовського району;

-       виставлення спільних патрулів інспекторами з дорожнього нагляду сектору превенції Скадовсього ВП Новокаховського ВП ГУНП у Херсонській області та інспекторами ВІБДР групи ВСП м. Скадовськ Херсонського ЗВ ВСП;

-       проведення заходів щодо розшуку військовослужбовців Збройних Сил України, які самовільно залишили військові частини або місця служби;

-       проведення спільного відпрацювання торговельних та розважальних закладів щодо їх перевірки на факти продажу алкогольних напоїв особам, які мають ознаки належності до будь-якого військового формування;

-       супровід колон військових транспортних засобів та техніки із залученням спеціальних автомобілів;

-       забезпечення охорони громадського порядку під час проведення масових заходів у місті Скадовську та населених пунктах Скадовського району та інші заходи.

Також, аналогічний план було підписано між Херсонським ЗВ ВСП та Голопристанським відділенням поліції Новокаховського ВП ГУНП у Херсонській області.