Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Звітуємо, святкуємо, громаду гуртуємо!

12 березня колектив КЗ «Скадовська ЦБС» радо вітав усіх гостей на вже традиційному, щорічному публічному звіті перед громадою.  У цьому році він співпавз 85-річним ювілеєм центральної бібліотеки для дітей.

Піратська вечірка, а саме в такому форматі відбувся захід, пройшла цікаво, весело,  креативно, одним словом, по-морському.

На  «борту корабля»  зібралися  очільники  органів виконавчої  влади  та місцевого самоврядування, представники  громадських об'єднань, партнери, друзі та наші користувачі. Усі вони із задоволенням переглянули презентації-звіти бібліотек, адже підведення підсумків – гарний привід згадати всі ті здобутки і надбання,  що стали нагородою за сумлінну працю в минулому році та зрозуміти в якому напрямку бібліотеці рухатися далі.

Фото без опису    Фото без опису

                       В свою чергу, кожен подякував за співпрацю та привітав ювілярів зі святом! Подарунки, душевні пісні, прозові та віршовані вітання, сюрпризи та несподіванки … всього було вдосталь.

Фото без опису    Фото без опису                    Звіт яскраво продемонстрував, що бібліотеки закладу  знайшли своє місце в суспільно-політичному житті громади, навчилися працювати та йти в ногу з часом, а ювілей, вкотре довів – книга та бібліотека на часі, які 85 років тому!

Свято завершилось, як і годиться – святковим тортом!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора