28 квітня - День охорони праці

Основною метою державної політики в сфері  охорони праці є збереження життя, здоров'я і працездатності людини у процесі її трудової діяльності. Вже другий рік тематика відзначення Всесвітнього дня охорони праці присвячена проблемі  коронавірусної інфекціі COVID-19, яка охопила весь світ. Пандемія COVID-19 змусила уряди, роботодавців, робітників та населення в цілому зіткнутися з  проблемами щодо вірусу та багатьох  наслідків, які він справив на світ  праці. Ситуація, що склалась, закликає  нас усвідомити важливість попереджувальних та профілактичних заходів щодо безпеки і здоров'я працівників, спонукає до дієвого та дисциплінарного дотримання всіх належних вимог.

До Всесвітнього дня охорони праці Скадовським відділенням  управління Фонду соціального страхування України  в Херсонській області було доведено  до підприємств, установ та організацій Скадовського району звернення Організаційного комітету з підготовки та план заходів з проведення  Дня  безпеки та охорони праці на робочому  місці в 2021 році «Передбачати, підготуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЄМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР».  Основною метою зазначених заходів є  розроблення та впровадження на  підприємствах району  програм  навчання  з питань охорони   праці  з  урахуванням  наявних  та  виникаючих  потенційних  виробничих  ризиків пов'язаних  з  застосуванням  нових  форм  організації  праці  під час карантину, не допускаючи при  цьому  порушень  трудового законодавства.

З нагоди відзначення  Всесвітнього Дня охорони праці грамотами управління Фонду соціального страхування України в Херсонській області були нагородженні найкращі  керівник  та спеціалісти з охорони праці Скадовського району:

- Директор Державного підприємства «Санаторно - оздоровчий комплекс «Гілея» НТК ІЕЗ ім.Патона національної академії наук України»» Владимаренко В.В.

- Інженер з охорони праці 1 категорії  Басейнового управління водних ресурсів нижнього Дніпра  Скадовської експлуатаційної дільниці  Бабак В.О.

- Головний інженер Комунального закладу «Скадовський міський будинок культури ім. Т.Г.Шевченка» Гришко Р.А.

З нагоди свята бажаємо Всім міцного здоров'я, життєвої енергії і наснаги до праці та здійснення всіх ваших найзаповітніших задумів.