“Зіркова веселка - 2018”

20 квітня 2018 року в місті Херсоні, в приміщенні Обласного палацу молоді та студентів, відбувся ІІІ Обласний фестиваль “Зіркова веселка”. В ньому взяли участь діти і викладачі шкіл естетичного виховання області, переможці багатьох конкурсів. Фестиваль юних талантів, організований обласним навчально-методичним центром культури і мистецтв Херсонської області та є підсумком усієї творчої работи, що тривала впродовж навчального року.

З 37 мистецьких шкіл області, Скадовська дитяча школа мистецтв була представлена вокальним ансамблем “Чарівні струмочки”. Його керівником є Мавріді М.К., концертмейстер Кипяткова В.В. Вихованці ансамблю  Андреєва Анастасія, Лизлова Майя, Канюка Софія, Лисенко Карина, Дворник Олександра, Мотичко Євгенія, Борисенко Анастасія, Браташ Ксенія вже вкотре доводять свою майстерність та професіоналізм у вокальному мистецтві. Вони є багаторазовими дипломантами обласних конкурсів “Каховка запрошує”, “Херсонський Первоцвіт”, їх виступи з радістю зустрічають на багатьох концертних майданчиках.

Чудовим доповненням до дзвінких дитячих голосів стали звуки скрипки. Викладач Скадовської дитячої школи мистецтв Асібе Садикова з великим задоволенням, дуже натхненно разом з “Чарівними струмочками” виконала популярний твір Антоніо Вівальді.

За участь у “Зірковій веселці” викладачів було нагороджено Подяками за збереження і популяризацію мистецьких традицій  України, начальника Департаменту культури, туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації С.В.Думинської.