Шукаючи Європу, ми знайшли Україну

Фото без опису   Фото без опису

21 листопада 2018 року на центральній площі міста біля пам’ятного знаку «Небесній сотні» відбувся мітинг з нагоди Дня гідності та Свободи. Ця дата встановлена в ознаменування "початку доленосних для України подій -  Помаранчевої революції і Революції Гідності".

Єдиний символ Революції гідності – прапор України. Єдиний духовний помічник – національний гімн, яким було урочисто відкрито захід.

До всіх присутніх звернувся голова Скадовської районної державної адміністрації Віктор Турик та вручив почесні грамоти Ірині Бартчук та Людмилі Безердян. За особистий вагомий внесок у захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави, європейського вибору та з нагоди відзначення Дня гідності та Свободи.

І до цих пір на території нашої держави немає спокою. Після Майдану  розпочалися військові дії на Сході України, в ході яких було втрачено вже кілька тисяч життів солдат та мирних жителів, серед яких і наші земляки. Панахиду за загиблими відслужив отець Микола та Андрій.

Усіх загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Революція відбулася не лише в політичному житті країни. Вона відбулась у нас самих, у нашій свідомості.  Адже Україна – це територія гідності і свободи. Доказом цьому були патріотичні творчі номери художньої самодіяльності Скадовського районного будинку культури: вокальний ансамбль «Берегиня» (кер. Римма Стебловська), народний вокальний ансамбль «Лебідка» (кер. Валентина Долгополова), народний хореографічний колектив «Провінційний балет» (кер. Наталія Шептухіна).

По завершенні мітингу усі присутні на чолі з представниками органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування поклали квіти до пам’ятного знаку «Небесній сотні» та меморіальним дошкам загиблим воїнам АТО, на знак пам’яті про  героїв,які поклали свої життя за  Свободу та Гідність нашої держави. А  ми  не маємо морального права здаватися, не маємо морального права не боротися, адже нам сам Бог велів захищати свою Батьківщину.

Фото без опису   Фото без опису